Fc5 Difüzör Nasıl olmuş?

ukirdi

0
Çok güzel olmuş maasallah allah kaza bela vermesin

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic sport fb7

Fc5 Difüzör Nasıl olmuş?

Maaşallah allah kaza bela vermesin montajını nasıl yaptınız bizede bilgi verebilirmisiniz

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6599]s3lck[/MENTION] Çok güzel olmuş elinize sağlık, montaj bilgilerini paylaşır iseniz düşünen arkadaşlara yardımcı olacaktır.

s3lck

0
Aracınız
Arkadaşlar aracın alt kısmında 4 tane plastik dübel var kolayca çıkıyor, 2 adette tampon ile diğer koruyucu arasında vida varmış bizim ondan haberimiz yoktu, asılınca kırıldı :) diğer çıkan plastik işime yaramayacağı için çok aldırış etmedim. Yeni taktığımız difüzör için l şeklinde lokma tipi yıldız tornavidalar var onlardan temin etmelisiniz, yoksa difüzörün vidalarını takmanız çok zor olur. Çıkan plastik dübeller ile 2 vida dışında başka hiç bir parçaya ihtiyacınız yok. Ben ürünü 160TL +15 TL kargo ücretine aldım, bilginiz olsun

Arkadaşlar aracın alt kısmında 4 tane plastik dübel var kolayca çıkıyor, 2 adette tampon ile diğer koruyucu arasında vida varmış bizim ondan haberimiz yoktu, asılınca kırıldı :) diğer çıkan plastik işime yaramayacağı için çok aldırış etmedim. Yeni taktığımız difüzör için l şeklinde lokma tipi yıldız tornavidalar var onlardan temin etmelisiniz, yoksa difüzörün vidalarını takmanız çok zor olur. Çıkan plastik dübeller ile 2 vida dışında başka hiç bir parçaya ihtiyacınız yok. Ben ürünü 160TL +15 TL kargo ücretine aldım, bilginiz olsun
Siparis nerden ustad link paylasir misin?

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri