Hangi Marka LPG gaz kullanıyorsunuz?

Aracınız
Arkadaşlar hangi marka gazın performansı daha iyi ve illerde tavsiye edebileceğiniz bir istasyon var mı?Ben İzmirdeyim shell gaz kullanıyorum...Performansı iyi bp ve total de kullandım ama içlerinde en iyisi shell gibi geldi benim araç için...

Aracınız
Shell... 10 depodur falan takip ediyorum. Gayet iyi. En fazla km yi de shell ve opet ile yapıyorum. Zaten hepsi aynı merak etmeyin. Yeterki bayii de hile hurda olmasın.

Tüpraş ta çalışıyorum. Bütün şirketlere giden lpg aynı. Hepsi de aynısını kullanıyor. Fark yok...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Aracı 2013 yılında aldım hep opetten alırım hatta 1 veya 2 kere farklı bi yakıt almışımdır.Opetten memnunum tavsiye ederim.

Aracınız
Ben istisnasız hep shellden alırım. Çok ender olarak bp den de aldigim oldu. Çok bariz km farkları oldu. Sanirim en büyük etken bp nin gaz basıncı düşük olduğu için az dolduruyor olması

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracımda en fazla kullandığım LPG Opet-Shell-BP sırası ile gidiyor

Aracınız
Arkadaşlar bayide ki mühendis BP den al o yoksa OPET ten al dedi. Shell dedim shell gazı milangazdan alıyor gerek yok dedi. Bende BP den full lettim bakalım ne kadar gidecek

Aracınız
Arkadaşlar bayide ki mühendis BP den al o yoksa OPET ten al dedi. Shell dedim shell gazı milangazdan alıyor gerek yok dedi. Bende BP den full lettim bakalım ne kadar gidecek
Tabi. ya bizim milletimiz bilmese bile bu kadar kesin ve net nasıl konuşabiliyor anlamıyorum.... Hepsi Tüpraş'tan alıyor. Aynı hat'tan. Ha total ve shell ucuzuna göre çok nadir olarak yurt dışından getirir tanker ile. Karıştırır Tüpraş LPG 'si ile.

Hepsi Tüpraş' tan dolum yaptığı için bundan sonra saklama, filtreleme, pompa basıncı, tank temizliği devreye giriyor. Sağlam bir firmadan alın. Yola ve ücrete göre kıyas yapın. En iyi şekilde nasıl gidiyorsa ondan alın hocam....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=291]sirua35[/MENTION] hocam bişey sorcam belki bilgin vardır bu çınarlıda aytemiz var pazar günü 1.87ye düşürmüş gazı,geneldede hesaplı satıyo,problem yaşayan varmı diye baktım pek şikayette gelmemiş,sizce nedir ordan gaz almak bi problem yaratırmı yarın öbürgün.alanlarla ayaküstü sohbet ettim yıllardır aldıklarını sölediler.

Geri