17 inc Kormetal Jant (FB7)

Aracınız
İlk resimdeki güzel gibi aracın arkasını biraz düşünseniz orjinal janti bile güzel olur aslında.
Dediğim gibi iyi düşünün yay olmayacak ise yavan kalır.
Kebabın yanında yeşillik olmaması gibi çayın şekeri olmaması gibi. Madem bi yola çıkıyorsunuz balkondan arabaya baktığınızda tok görünüp aldığınız kararın ne kadar doğru olduğunu bakıp bakıp kendinizle ve aracınız ile gezmek için bahane bulmalısıniz.

Sağolun hocam yay koyacağız bakalım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arabanız kac model hocam makyajlı jantlar mı var 2014 den sonra çıkan ?

Çıkan jantlara ben talibim hocam :) satmayı düşünürseniz

Aracınız
Bence jantciya gidip oradan secim yapin, bunlardan cok daha guzel modeller var. Montaj icin ekstra bir ucrete de ihtiyac olmaz

Öyle yapcaz zaten de kormetal çoğunluk bu sekilde benzerlerini yapıyor ondan sordum.

Bence ön takımı ve amörtisörleri bozmak istemiyorsan yay kullan inan kendi jantları daha güzel aracın bunlar yan sanayi jantlar ve arabayı mahvediyorlar.

Aracınız
Bence ön takımı ve amörtisörleri bozmak istemiyorsan yay kullan inan kendi jantları daha güzel aracın bunlar yan sanayi jantlar ve arabayı mahvediyorlar.

Hocam yay konusunu detaylı bi arastirdim.Ustalar görüntü icin tavsiye ediyorlar lakin Cıvıc'ın verdiği o konforu özlersin tarzında seyler dediler.Arac yolda seke seke gider diyorlar.1 inc büyütmenin de on takımlara cok fazla zarar vereceğini zannetmiyorum.Nacizane fikrim en azından

Zilgar

0
Hocam yay konusunu detaylı bi arastirdim.Ustalar görüntü icin tavsiye ediyorlar lakin Cıvıc'ın verdiği o konforu özlersin tarzında seyler dediler.Arac yolda seke seke gider diyorlar.1 inc büyütmenin de on takımlara cok fazla zarar vereceğini zannetmiyorum.Nacizane fikrim en azından

Vogtland marka yaylar orjinallere göre 4 cm düşürmesine rağmen, konfor açısından çok fark etmiyormuş. Birde Cms'nin modellerine bakmanızı tavsiye ederim. Kormetal markasında jantlar Türkiye şartlarına göre üretiliyor ve çok sağlam. Uzun yıllardır kullanırım ve etrafımdaki herkese aldırtmışlığım vardır. Yollarda dikkat ederseniz taksiciler genellikle Kormetal kullanır. Ağırlık olarak, Oz veya Konig vs değiller fakat sağlamlıkları iyidir. Bir boy büyütürseniz çok fark yaşamazsınız fakat kesinlikle Çin malı jant almayın yollarda kırılıyor Allah korusun.

Geri