Elegance Fd6 Sunroof+ Cam Modülü ve Otomatik Kapanan Dikiz

Aracınız
2007 Model Elegance Sahibiyim.
Aracıma
1) Sunroof + Camlar dahil aynı anda kapanan otomatik cam yaptırmak yada yapmak istiyorum. Konuyla ilgili araştırma yaptım. cylclone diye bir modül var ama tek tek kaldırıyor. Hiç estetik değil. Aynı anda hepsini hem açan hem kapatan bir modül var mı arkadaşlar?

2) 2007 de dış dikizler sadece modülle kapanıyor mu fb7lerdeki gibi, yani sistem var mı ?

Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Yer ADANA

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
2007 Model Elegance Sahibiyim.
Aracıma
1) Sunroof + Camlar dahil aynı anda kapanan otomatik cam yaptırmak yada yapmak istiyorum. Konuyla ilgili araştırma yaptım. cylclone diye bir modül var ama tek tek kaldırıyor. Hiç estetik değil. Aynı anda hepsini hem açan hem kapatan bir modül var mı arkadaşlar?

2) 2007 de dış dikizler sadece modülle kapanıyor mu fb7lerdeki gibi, yani sistem var mı ?

Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Yer ADANA

Modül için cyclone tavsiye ederim, tek tek kaldırmasının nedeni aküye binen yükü dengelemek için.
FB7 aynası uyum sağlıyor ise, yan sanayi bir fb7 aynası alabilirsiniz, onun haricinde fd6 için üretilmiş ayna yok diye biliyorum.

StarGT

0
Aracınız
2012 ve sonrası cam kapatma modulunca sunroof olmaması çok kötü birşey. sırf onun için modul taktırmıyorum :(

Aracınız
Vallahi samimi olmak lazım, 50 milyarlık arabaya biniyoruz hemde en full serisi elegance
Ama gözlük koyma kabı yok
Farlar kendılıgınden kapanmıyor, sadece ötüyor uyarı veriyor
Far sensörü yok
Yağmur sensörü yok.
Modül bulamıyoruz, cyclone de var oda tek tek kaldırıyor ve sunroof yok...

Bundan önceki araçlarım arasında Chevrolet Cruze Ls Plus vardı. Bu saydıklarımın hepsi vardı ve daha fazlasıda vardı. Üstelik modül sokete takılan 50 liralık birşeydi ve sunroofuda kapatıyordu.GARİP

StarGT

0
Aracınız
Vallahi samimi olmak lazım, 50 milyarlık arabaya biniyoruz hemde en full serisi elegance
Ama gözlük koyma kabı yok
Farlar kendılıgınden kapanmıyor, sadece ötüyor uyarı veriyor
Far sensörü yok
Yağmur sensörü yok.
Modül bulamıyoruz, cyclone de var oda tek tek kaldırıyor ve sunroof yok...

Bundan önceki araçlarım arasında Chevrolet Cruze Ls Plus vardı. Bu saydıklarımın hepsi vardı ve daha fazlasıda vardı. Üstelik modül sokete takılan 50 liralık birşeydi ve sunroofuda kapatıyordu.GARİP

valla bende 2015 elegance var gözlük koyma ve moduller haric hepsi mevcut.

Geri