2008 TypeS

Zilgar

0
Beğenilip beğenilmemesinden ziyade bu konu daha önemli hocam. Zaten dan dun olan amortisörleri elimize almayalim bide.. Yorumun için teşekkür ederim..

Estafurullah hocam. Bu kasa da type-s bence yeni kasa hb lerden kat kat daha güzel ve şık. 2000 yılından beri modifiye ile ilgiliyim az çok. Aracınızı iyi günlerde kullanın 10 numara bir araba.

Aracınız
[MENTION=2855]TypeS[/MENTION] Hoşgeldin. Hayırlı olsun öncelikle. Aynı yaştayız ve ikimizde yakında zamanda ilk gözağrımıza sahip olmuşuz. 41 kere maşallah. :)
Gazlama bir amacım yok demenden, sakin bir sürücü olduğunu anliyorum :) Zaten bu arabalar emin ol, sakin kullanıldığında daha cool bir hal alıyor. Kimseyi takmiyorum edasında oluyor sanki :)
Ailevi nedenlerden dolayı tek kapı alamıyorum. Şayet Tek kapı araç düşünmüş olsaydım, gözüm kapalı alacağım araçlardan biridir. Resimlerden anladığım kadarı ile Beylikdüzü tarafındasın. Elbet trafikte denk geliriz :) Tekerleğin yere düz bassın dostum. Kazasız belasız.

TypeS

0
Aracınız
[MENTION=2855]TypeS[/MENTION] Hoşgeldin. Hayırlı olsun öncelikle. Aynı yaştayız ve ikimizde yakında zamanda ilk gözağrımıza sahip olmuşuz. 41 kere maşallah. :)
Gazlama bir amacım yok demenden, sakin bir sürücü olduğunu anliyorum :) Zaten bu arabalar emin ol, sakin kullanıldığında daha cool bir hal alıyor. Kimseyi takmiyorum edasında oluyor sanki :)
Ailevi nedenlerden dolayı tek kapı alamıyorum. Şayet Tek kapı araç düşünmüş olsaydım, gözüm kapalı alacağım araçlardan biridir. Resimlerden anladığım kadarı ile Beylikdüzü tarafındasın. Elbet trafikte denk geliriz :) Tekerleğin yere düz bassın dostum. Kazasız belasız.

Guzel dileklerin icin cok teşekkür ederim kardeşim. 7 aylık bebeğimiz var. 4 kapi almak aklımdan bile geçmedi. Satmaya kıyamam. Evet kimine gore cok degerli cok guzel bir araba olmayabilir. Kimileri ne abarttın kardeşim diyebilir. Ama alın teriyle, kimseden kurus yardim almadan kredi cekmeden birikimlerle alınmışsa, hatta parayi denklemek icin maaşı bile yatirip o ay bitmek bilmemisse o arac bana ferrari gibi gelir hocam. Allah cümlemize kazasiz belasiz cezasiz günler nasip etsin.

Bu arada beylikdüzü nde oturyorum. Doğru tahmin:) yakinlardaysan tanışmak isterim. Hatta spoiler icin seninle konusmam lazim (sen dedim samimiyetine sığınıyorum)

Aracınız
Guzel dileklerin icin cok teşekkür ederim kardeşim. 7 aylık bebeğimiz var. 4 kapi almak aklımdan bile geçmedi. Satmaya kıyamam. Evet kimine gore cok degerli cok guzel bir araba olmayabilir. Kimileri ne abarttın kardeşim diyebilir. Ama alın teriyle, kimseden kurus yardim almadan kredi cekmeden birikimlerle alınmışsa, hatta parayi denklemek icin maaşı bile yatirip o ay bitmek bilmemisse o arac bana ferrari gibi gelir hocam. Allah cümlemize kazasiz belasiz cezasiz günler nasip etsin.

Bu arada beylikdüzü nde oturyorum. Doğru tahmin:) yakinlardaysan tanışmak isterim. Hatta spoiler icin seninle konusmam lazim (sen dedim samimiyetine sığınıyorum)

Estagfurullah. siz'den daha samimidir sen demek. Aslında aynı şeylerden bahsetmişiz. ilk göz ağrı demişim :) İstanbul da borçsuz harçsız alın teri ile birşeyler sahibi olmak imkansız gibi. Bende çok uzun yıllar bekledim. Nasip buguneymiş. Takdiri ilahi :) Bebeğin hayırlı olsun, sen bir arabadan çok daha fazlasına sahipsin, allah analı babalı büyütsün, hayırlı bir evlat olsun inşallah.

Ben avcılardayım. Ne zaman istersen görüşebiliriz. 530 333 92 92 :) Ayın 15'inde işe başlıyorum, ona göre ayarlarsın kendini.

TypeS

0
Aracınız
[MENTION=2805]lieblich[/MENTION] dostum kusura bakma yeni gördüm mesajını. Allah razi olsun. Isteyen herkese bir evlat nasip etsin. Bir kac gun sehir disinda olacağım. Geldigimde görüşelim mutlaka. Ararım ben seni.

Aracınız
TypeS Allah razi olsun. Tamamdir dostum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herşeyi alıyoruz da bide vakit bulup taktirabilsek :((
Hayirlisi olsun senin paylasimi yeni farkettim allah nazarlardan saklasin.
Evet aldiktan sonrasi takmasi vakit.valla ben is yerine cektim ogle paydoslarinda 1 saat sabah aksam gorev donusu ugrasiyom simdi tamponlari söktüm,ön plaka iptali bide kirik vardi onu tamir ettim macunladim zimparaladim hafta sonuda boyuyacam bakalim.

tc.type-Rdesc52

Geri