1.5 Turbo Civic Hk.

dediğinizi araştırdım..LPDİ sıvı sistem..mercedes c180, wv-seat tsi,hyundai turbo motorlara kadar bi çok araça yapılan var..ancak şu an için honda turbo motorlarına uygun bi kit yok sanırım...mevcut lpg sıralı sistemlerden de daha az yakıyor deniliyor...yalnız yılda yaptığım km 11-12 bini geçmez.. buna değecek bişeyse ve araca bi zarar vermiyecekse ilerde düşünülebilir yoksa bana göre değil...hem performans, hem ekonomi bir arada sunması güzel...ancak uygulanan sistemler biraz pahalı diyorlar..
Kit uygun değil diyen hollanda halbuki ankarada bu işi tsiların kitleri ile yapabilenler var. Olmaz diye birşey yok. Zaten hollandalı vialle yada prins illaki honda atağı yapacaklar inanıyorum. Honda ile anlaşabilirler bile

MHA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
honda atağı yaparlar mı bilmem ama her motor tipi için özel araştırma, inceleme gerektiriyor..bu araştırmalar para harcanarak yapılıyor...turbo honda araçlar çıkalı 1 yıl oldu zaten yurtdışında...honda ile anlaşacağını sanmam öyle bişe olsa vw yapardı emisyondan yırtmak için..
sistemin eksilerinden biri de benzin pompasının 60 binde değişmesi gerektiği söyleniyor bu da masraf..

honda atağı yaparlar mı bilmem ama her motor tipi için özel araştırma, inceleme gerektiriyor..bu araştırmalar para harcanarak yapılıyor...turbo honda araçlar çıkalı 1 yıl oldu zaten yurtdışında...honda ile anlaşacağını sanmam öyle bişe olsa vw yapardı emisyondan yırtmak için..
sistemin eksilerinden biri de benzin pompasının 60 binde değişmesi gerektiği söyleniyor bu da masraf..
Vw almanyada cng ve lpdi li arabaları kendi üretiyor satıyor. Trde doğuş satmıyor. Hondayıda tr de firmalar lpgli satıyor taktırıp yada takıp.

Benzin pompası ayrı şey yüksek basınç pompası ayrı şey 60 bin de değişebilen ki yüksek basınç pompası 1000 de 1 dir. Lpdi Taktırırken sıfır takıldığı için bu pompa en az 100000 km kullanılır. Tsida 450 700 tl arası motor no larına göre. Honda da ne kadar bilmiyorum. Sağladığı tasarrufun yanında devede pire kalır. Sciroccosu olan arkadaşım ayda 10000 km yapıyor bazen. İst ankara arası mekik dokuyor. 2 sene fln daha kullansam arabayı amorti edeceğim dedi. Hondayada birebir uyan kitler tr de var sadece takabilen usta az. İmkansız diye birşey yok.

MHA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
iyi günler honda civic hb sport 1.5 benzinli 182 bg model aracı almak istiyorum. önerileriniz şikayetleriniz var mı ? karar vermek adına fikirlerinize ihtiyacım var.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
iyi günler honda civic hb sport 1.5 benzinli 182 bg model aracı almak istiyorum. önerileriniz şikayetleriniz var mı ? karar vermek adına fikirlerinize ihtiyacım var.

Merhaba. Aracı 2 kere test sürüşü yaptım ve çok beğendim. Tasarımı çekişi rahatlığı ile çok başarılı bir araç yapmış. Ancak beyaz rengi nedense bir türlü içime sinmedi. Henüz çok az araç satıldığı için de caddeler de göremiyoruz diğer renklerini. Sahibinden de var bir kaç tane. Aracın tek kötü yanı fiyatının 100.900 dan haziran da 101.900a şimdide (temmuzda) 104.900a çıkması. Bayilerin elinde araç yok ama sağolsun honda ha bire zamlıyor fiyatları. Kapora verdim 1 aydır bekliyorum kırmızı hb sanırım temmuz sonuna kadar bekleyeceğim.

Aracınız
Nissan qasqai+2 aracımı sattım,yeni honda civic hatcback sipariş ettim.gelmesini bekliyorum.sizce önceki aracımdaki konforu yakalarmıyım?civic hatcback çok dar galiba,hata mı ettim ne yaptım,suv dan sonra spor araç,ne dersiniz?

Geri