Çıkan multimedyaları ne yaptınız?

Aracınız
Yeni fc5 alıpta aracın kendi üzerindeki multimedyası yerine cyclone gibi başka multimedya taktıran arkadaşlar acaba orjinal multimedyaları ne yaptınız?
Ben elegance aldım, cyclone taktırdım, bu 5 inc ekran elimde kaldı :) Ne kadar eder nerde satılır? Fikri olan var mı?

007.jpg 006.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5644]dominatrix[/MENTION] Hocam FB7 nin orjinal teyibini multimedya takınca sökmüştüm, aracı sattım teyip halen elimde duruyor, ikinci elde de para etmiyor, belki fc5 inki ekrandan dolayı daha iyi para edebilir.

Aracınız
Yeni fc5 alıpta aracın kendi üzerindeki multimedyası yerine cyclone gibi başka multimedya taktıran arkadaşlar acaba orjinal multimedyaları ne yaptınız?
Ben elegance aldım, cyclone taktırdım, bu 5 inc ekran elimde kaldı :) Ne kadar eder nerde satılır? Fikri olan var mı?

Ekli dosyayı görüntüle 4336 Ekli dosyayı görüntüle 4337
Hocam taktırdığın cyclone kaç inç resim varmı birde exe den çıkaran arkadaşlar 7 inç teybi ne yapıyorlar satsalarda alsak uymazmı :)

CASPER_VIA_M1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=5644]dominatrix[/MENTION] şahsi fikrim elinizde kalacak :)

Bence saklayın aracı 3 yada 5 yıl sonra satmak isterseniz müşteri orjinal olanı sizden talep edebilir
Birde hocam kaç paraya taktırdınız ksca mal oldu ve nerde takrırdınız bende düşünüyorum da

GT-N8000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bence saklayın aracı 3 yada 5 yıl sonra satmak isterseniz müşteri orjinal olanı sizden talep edebilir
Birde hocam kaç paraya taktırdınız ksca mal oldu ve nerde takrırdınız bende düşünüyorum da

GT-N8000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam tam fiyatını bilmiyorum çünkü arac fiyatına dahil olarak aldım, ama sanırsam 3000 tl civarı olması lazım. İzmir terakkiden aldım aracı.

Bence eski multimedia para etmiycek çünkü en baz Modelde de var. Başka bir araca uyumluysa belki o zaman alabilirler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
iyi forumlar. peki aracı satarken yeni navigasyonu çıkartıp eski navigasyonu taktırıp satsak olmaz mı?

Geri