Seramik kaplama ve cam filmi

Bunu o tarz yerlerde yapabiliyorlar mi ? Bizim boyalar sikinti malum.. lokal tas izlerine surulen boyalari cikarinca kaldirip atar mi ? Ya da seramik kaplama uzerine renk degisikligi icin kaplama yapilabilir mi ?

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba,
İşin ehli olan bir yere giderseniz eğer size ilk olarak neler yapacaklarını anlatır.
Ben daha önce aynı yerde bir eski kasa Honda'ya boya koruma yaptırmıştım ve heryeri çizik içindeydi.
Yapım aşamasını bizzat başka arabada gördüm ve ilk aşamada numara numara çizik giderme uyguluyorlar, ardından hare giderme ve artından parlatma ve en son boya koruma sürüp işlemi sonlandırıyorlar.
Seramikte ise durum bi değişik, eğer araç sıfır değil ise bu işlemleri yapıp, boya koruma yerine seramik işlemi yapıyorlar.
Ama sıfır olmayan arabada işlem ücreti aynı mıdır bilemem.
Teşekkürler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhaba,
İşin ehli olan bir yere giderseniz eğer size ilk olarak neler yapacaklarını anlatır.
Ben daha önce aynı yerde bir eski kasa Honda'ya boya koruma yaptırmıştım ve heryeri çizik içindeydi.
Yapım aşamasını bizzat başka arabada gördüm ve ilk aşamada numara numara çizik giderme uyguluyorlar, ardından hare giderme ve artından parlatma ve en son boya koruma sürüp işlemi sonlandırıyorlar.
Seramikte ise durum bi değişik, eğer araç sıfır değil ise bu işlemleri yapıp, boya koruma yerine seramik işlemi yapıyorlar.
Ama sıfır olmayan arabada işlem ücreti aynı mıdır bilemem.
Teşekkürler.

Kac gunde yapmislardi peki eski arabanizi ?

Aracınız
Civic FB7 2014
Tüm araç, Türkiye'de piyasası böyle :)

burası fena ya o konuda :D

Iscilik ucuz burada yetkili servis harici.. Arabalar pahali, o daha kotu.

dogru türkiyede işcilik ucuz burası öyle degil

Teşekkürler,
Aracın komple bölümünü 1000₺ rakama kaplattırdım.

Baya ucuzmuş buraya göre ben aynı işlemi yaptırmak istedim 3000 dolara yaklaşık bir maliyet çıkarıldı tarafıma.

Geri