Led 3. Stop

ferhat

0
Aracınız
[MENTION=4921]Dennis01[/MENTION] Led beyaz da var kırmızıda alırken renk belirtiyorsun alt tarafta renk seçeneği var bence almışken iki tane sipariş geç elinde bulunsun Türkiye'de bulamadım ne olur ne olmaz [MENTION=5039]nurullahboyraz78[/MENTION] hocam ben gs100A tipi modül kullandım önce seri 4 Çakar yapıyor sonra yavaş şekilde 3 defa yanıp sönüyor sonra sabit yanıyor GS100A yaz Videolar var
http://www.kaanelektronik.com/F1-Led-cakar-devresi-modulu-gs-100a-KE787,PR-830.html Benim aldığım yer

GS-100A Flaş Strobe Kontrolör Kutusu Flaşör Modülü LED Fren Kuyruk Dur Işık Araba styling için
http://s.aliexpress.com/FVn2uIbe
(from AliExpress Android)
Aliex de 6.5 lira ucretsiz kargo. Buradan da temin edebilorsiniz ürün sanirim ayni

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ferhat

0
Aracınız
[MENTION=5039]nurullahboyraz78[/MENTION] evet hocam aynı modül aceleniz yoksa AliExpress tan alın. [MENTION=4921]Dennis01[/MENTION] hocam bu arada siz sorduktan sonra fark ettim bende bir tane daha led vardı onu denedim büyük geldi yani link verdiğim ürünü ölçüleri bilip bilinçli şekilde sipariş etmemiştim tamamen acemi şansı .muha. :) :)

[MENTION=5039]nurullahboyraz78[/MENTION] evet hocam aynı modül aceleniz yoksa AliExpress tan alın. [MENTION=4921]Dennis01[/MENTION] hocam bu arada siz sorduktan sonra fark ettim bende bir tane daha led vardı onu denedim büyük geldi yani link verdiğim ürünü ölçüleri bilip bilinçli şekilde sipariş etmemiştim tamamen acemi şansı .muha. :) :)
Oda güzelmiş..

Verdigin linkteki ürün uydu degilmi...

Bu arada sinyalleri lede çevirdin mi

33CZD33 Executive
...Tengri Biz Menen...

ferhat

0
Aracınız
Oda güzelmiş..

Verdigin linkteki ürün uydu degilmi...

Bu arada sinyalleri lede çevirdin mi

33CZD33 Executive
...Tengri Biz Menen...
Uydu onda problem yok ama çokta kaliteli durmuyo Bagaj üstü için iş görür ama arka stoplara yapmak isteyene zayıf gelir sonradan arayınca daha güzel LED'ler gördüm onlardan sipariş veresim var şimdi ( Bilinçli bir şekilde :) )
Sinyalleri led yapmadım onlar beni aşıyor direnç atmak gerekli diyorlar direnç atılmazsa led Lerin çektiği akım az olduğu için hızlı yanıp sönme gibi bir problem çıktıyormuş

Son düzenleme:
Uydu onda problem yok ama çokta kaliteli durmuyo sonradan arayınca daha güzel LED'ler gördüm onlardan sipariş veresim var şimdi ( Bilinçli bir şekilde :) )
Sinyalleri led yapmadım onlar beni aşıyor direnç atmak gerekli diyorlar direnç atılmazsa led Kerim çektiği akım az olduğu için hızlı yanıp sönme gibi bir problem çıktıyormuş
Aynen dedigin gibi oluyo ben denedim sinyalleri olmayinca geri iade ettim. Ama simdi direnc aparati ile birlikte satılıyor...

33CZD33 Executive
...Tengri Biz Menen...

ferhat

0
Aracınız
Bu arada daha kaliteli ve güçlü buldun mu 3. Stop için

33CZD33 Executive
...Tengri Biz Menen...

Var ama fiyat biraz yüksek değer mi ? Bide tereddütüm şu bi önceki arabamda (getz) bütün Işıkları led yapmıştım iç aydınlatma yatay olanlar iyiydi ama parklarda kullandığım dipsiz T10 çok çabuk bozulmuştu hani bunuda yaptık ama aklımda soru işareti yok değil. Sürekli gözüm 3. Stopta yanıyor mu diye bi sorun olursa o zaman daha kaliteli olan ( yada öyle görünen pahalı olan :) ) led denerim.

Var ama fiyat biraz yüksek değer mi ? Bide tereddütüm şu bi önceki arabamda (getz) bütün Işıkları led yapmıştım iç aydınlatma yatay olanlar iyiydi ama parklarda kullandığım dipsiz T10 çok çabuk bozulmuştu hani bunuda yaptık ama aklımda soru işareti yok değil. Sürekli gözüm 3. Stopta yanıyor mu diye bi sorun olursa o zaman daha kaliteli olan ( yada öyle görünen pahalı olan :) ) led denerim.
Ben araçta tüm ışıklari beyaz led yaptim sisler, uzunlar, geri , stoplar ve ic kisimlar sadece sinyaller ve 3. Stop duruyoo. Direnc işi bozuyor.

33CZD33 Executive
...Tengri Biz Menen...

ferhat

0
Aracınız
Kafama bişey takıldı şimdi ben bu 3.stop Çakar yaptım ama araç muayenesinde sıkıntı çıkar mı? Sadece o çakarlı ama sıkıntı olacaksa gitmeden normale çevireyim. Daha muayene süresi var ama takıldı kafaya işte :)

Geri