Yeni dolandırıcılık türü.

Aracınız
Böyle ..... Çocukları neyse çok terbiyemi bozmak istemiyorum Hocam dava açtınız mı Bi sonuç aldınız mı uzun sure gecmiş konu açılalı Antalya da Serik diye bir ilce var mesela ordan da araba alınmıyor
Böyle adi insanlar kan emiciler oldukça hatayi kendinizde aramayın

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
Boylelerinin Allah binbir türlü belasını versin. Şeref yoksunu adi insan,hocam hakkınızı sonuna kadar arayın böylesi insanlara papuç kaptırmayın.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Polatlı'dan araba almayın diyen arkadaşa diyorum genelleme yapma arkadaşım sendemi pertçisin insanların ekmeğiyle oynama bu işte hem de Polatlı da helali ile alım satım yapan biriyim senin gibi düşünenler ve bu insanlara pert aracı gizleyerek satan insanlar yüzünden polatlıdan araba satımı yapmakta zorlanıyoruz. pert işi yapan insan pert olduğunu söylüyorsa o ticarette doğrudur ama gizliyorsa onu Allah bilir herkes kendi günahının cezasını çeker burası fani dünya.

gelelim insanların nasıl bu tongaya düştüklerine. arkadaşlar bu insanlar arabaları çekme belgeli alıp muayene yaptırıp plaka takıyorlar ama plakayı sigorta şirketine bildirmiyorlar diğer tabirle zeyil yaptırmıyorlar ve plaka 5664 sisteminde bilinmiyor. plakadan gelen mesaj 5664 sbm kayıtlarında bu araca ulaşılamadı. bu cümleyi hasarsızdır diye kabul etmeyi Türkçe bilgimizin yetersizliğine veriyorum. 5664 sbm kayıtlarına göre aracın 2003 sonrası geçmiş bir hasarı yoktur hasarı olmayan ve plakası sbmde kayıtlı araçların doğru msjdır.
gelelim asıl can alıcı yere ve insanların efsaneler ürettiği yere. yok sonradan pert kaydı çıkıyormuş yok ben alırken kesin yoktu yok sigorta şirketi ile anlaşmışta arabayı satınca dosyayı kapattırıp pert işletiliyor efsaneleri hepsi külliyen sallamasyondur efsanedir gerçek o durki telde size verilen şase nosunun yalan olması :))) yani aynı model hatta aynı renk hasar kayıtsız bir aracın şase nosunu veriyolar bulması çok basit gir sahibindene hatasız bir ilanı ara ver şaseyide al sana temiz şase..
.........ve uzmanınız diyorki bu tür oyuna düşmemek için vatsaptan ruhsat fotosunu isteyin verirse bilinki sıkıntı yok ama vermiyosa fazla zorlamayın adam iphone 6 kullanıyodur ama vatsabı yoktur:) gelip aracın üstünden ve gerçek ruhsattan kontrol edin... arkadaşlar istirham ediyorum efsaneler uydurmayın
..........bir diğer husus arkadaşlar buranın kurtlarının dişide keskin ve yeterince avını iyi yakalayabiliyorlar ben diyorumki madem bu araba hesaplı bizim kurtlar nası yakalayamıyorda sivasın izmirin manisanın kurdu yakalıyor
..........
..........değerli arkadaşlar bu bilgilendirmeleri Allah rızası için yaptım bu tongaya düşenler msjları silmedilerse baksınlar msjda dediğim gibidir şasede yalan şasedir

Alsatçı kardeş sen bu şerefsizi tanıyorsun o zaman. İPhone 6 kullanmasını bildiğine göre. Polatlı'nın adının çıkmaması için sizin düzgün esnaflarında bunları şikayet etmesi ahlaki olarak takdir toplayacaktır. Sonuçta sen esnafsan vergi veriyorsundur. O aşağılık vergi kaçırarak hem devleti hem de bu gibi işlerle Polat lıyı kötülemekte.

Sent from my iPhone using Tapatalk

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bu tarz şeyleri okudukça gram güven kalmıyor insanlara karşı

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trust

0
Aracınız
Servislerin bile falanlarda filanlarda olduğu günümüzde hiç şaşırmıyorum böyle şeylere. ALLAH ıslah etsin.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
adamları Türkiye tanıyor ben tanısam ne yazar arkadaşlar adamlar oyunu kuralına göre oynuyor şikayet etsem ne etmesem ne.
satış bedelini düşük gösteriyorlar mahkemede çok sıkışırsa getirsin alayım diyo ben bu aracı aha şu paraya sattım noter kağıdında satış beyan bedeli yazıyor ve kanunen imzanızda olunca itiraz edemiyorsunuz yani aracı 60 a satıyorsa satış bedeline noter kağıdında 40 lira yazdırıyor mahkemede de versin 40 liraya geri hemen alırım diyorlar. fortuna1299 arkadaşım teyid edermisin?
şimdi soruyorum hakim napsın

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
adamları Türkiye tanıyor ben tanısam ne yazar arkadaşlar adamlar oyunu kuralına göre oynuyor şikayet etsem ne etmesem ne.
satış bedelini düşük gösteriyorlar mahkemede çok sıkışırsa getirsin alayım diyo ben bu aracı aha şu paraya sattım noter kağıdında satış beyan bedeli yazıyor ve kanunen imzanızda olunca itiraz edemiyorsunuz yani aracı 60 a satıyorsa satış bedeline noter kağıdında 40 lira yazdırıyor mahkemede de versin 40 liraya geri hemen alırım diyorlar. fortuna1299 arkadaşım teyid edermisin?
şimdi soruyorum hakim napsın
Bu tarz ödemeleri banka üzerinden yapmak bu tarz soru işaretleri kaldırılabilir.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet aynen öyle.zaten getir alayım diyor. Noter satışında ne yazıyorsa onu verrim diyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri