Lpg ile 1 depo deneyimi

Aracım 2017 Honda Civic Elagance LPG + Benzinli model.
2.49 TL fiyatla Opet'ten alınmıs bir depo lpg ile (35.65 lt) yaklaşık 442 km yol gittim. LPG ışıgı ilk olarak 378. km'de yanmaya başladı ve LPG ikaz sireni yanıp sönerek çalmaya başlayıncaya kadar o şekilde kullanmaya devam ettim. İkaz lambası yanıp söndükten 2 km sonra benzinliğe çektim. Aracı çalıştırma hariç hiç benzin kullanmadan sürdüm.
6f7edea43ceb4b06443828cb56026219.jpg

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba Arkadaşlar lpg ışığı yandıktan sonra kaç km götürür? Ve her zaman depoyu doldurmadan önce lpg sıfırlama yapmalı mıyım ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İlk aldığımda içinde biraz lpg vardı ben de fulledim İstanbul şehir içi ve biraz şehir dışı 290 km yaptım eco modunda. Şimdi eko modu olmadan tam depo bakalım kaç km gidecek yazarım

Sezgln

0
Aracım 2017 Honda Civic Elagance LPG + Benzinli model.
2.49 TL fiyatla Opet'ten alınmıs bir depo lpg ile (35.65 lt) yaklaşık 442 km yol gittim. LPG ışıgı ilk olarak 378. km'de yanmaya başladı ve LPG ikaz sireni yanıp sönerek çalmaya başlayıncaya kadar o şekilde kullanmaya devam ettim. İkaz lambası yanıp söndükten 2 km sonra benzinliğe çektim. Aracı çalıştırma hariç hiç benzin kullanmadan sürdüm.
6f7edea43ceb4b06443828cb56026219.jpg

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Göstergeler benimkinden neden farklı

ENSAR

0
Selamın aleyküm Honda ailesi. Cuma günü 2017 civic elagance geliyor.ilk aracım forumdan öğreneceğim bayağı şey var.sizce en kaliteli lpg hangi firma Shell'mi Aygaz mı? Siftahı yapıp öyle devam edeyim. Ve benzin ne kadar almamız gerekiyor?

Aleyküm selam.Hayırlısı olsun.Benzinlikte çalışmış biri olarak (2006) katakullinin zirve yaptığı sektör olarak düşünüyorum.Güvendiğin bir yerden al,yoksada bul ?ben Aygaz yada mogaz alıyorum hiçte problem yaşamadım hamdolsun.

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aleyküm selam.Hayırlısı olsun.Benzinlikte çalışmış biri olarak (2006) katakullinin zirve yaptığı sektör olarak düşünüyorum.Güvendiğin bir yerden al,yoksada bul ben Aygaz yada mogaz alıyorum hiçte problem yaşamadım hamdolsun.

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim aracı alalı yaklaşık 3 ay oldu. 3 aydır hep Aygaz dan alıyorum bir problem yaşamadım.

Lpg ile 1 depo deneyimi

Herkese merhabalar 2017 otomatik arabami iki hafta once lpg yi 104 liraya fulledim marmarisde yasamaktayim lpgnin litresi 3.20 ve bir depo lpg ile sehir icinde 320 km gittim depo bitti acaba normalmi bana cok fazla geldi yardimci olursaniz sevinirim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese merhabalar 2017 otomatik arabami iki hafta once lpg yi 104 liraya fulledim marmarisde yasamaktayim lpgnin litresi 3.20 ve bir depo lpg ile sehir icinde 320 km gittim depo bitti acaba normalmi bana cok fazla geldi yardimci olursaniz sevinirim

Bence normal lt bazında bakıldığında 100km de 10 lt yakmışsınız.

Geri