Orjinal Teyp

Arkadaşlar merhaba;
FD7 orjinal teyp kullanan neredeyse yok gibi. Neden herkez değiştiriyor? Navigasyon ve ekran yok ama başka yapamadığınız bir şey de yok. Acaba bilmediğim veya farkında olmadığım kötü özellik veya radyo çekmeme problemi falan mı var?

Aracınız
Ben orjinal teybini kullanıyorum.Hicbir sıkıntı yasamıyorum hicbir konuda kesinlikle

Sent from my iPhone using Tapatalk

yau

0
Ben orjinal teybi kullaniyorum, navi yada vs bir cihaz dusunmuyorum.. makyajli kasada bluetooth olmasi naviye ihtiyac duynamam degistirmeme sebebim. Ama disardan bakildiginda multimedya cihazlar goz alici gorunuyor...

Benim de içimde sanki orjinalinin yerini tutmazmış gibi bir his var açıkçası. Sanırım ben de orjinal teyiple devam edeceğim.

Aracınız
Orjinal teypte ses kalitesi mükemmel navi takinca % 50 kalitede fark etti bluetooth varsa araçta cok gerekli değil navi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Ben navigasyonlu kullanıyorum ve blutoot harici çok memnunum sesten falan sorun yaşamadım.

Ekranın keyfini uzun yolda çok net anlarsınız ben bazen film bazen izlemediğim diziyi indirip açıyorum çok keyifli oluyor :)

Orjinal teyp 5500 lira navi 1800 lira hocam. Navi imed ekranida olduruyor. Ses kalitesi olarakta teyp daha iyi oldugunu soylediler.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yau

0
Burada daha once deneyen arkadaslar oldu fikir olarak kafama yatti.ben de güzel bir tutucu ile tablet kullanabilirim diye düşünüyorum.

Geri