Araç alımı için ciddi yardım

Öncelikle forumda yeniyim ve herkese selamlar saygılar. Allah nasip ederse kendime ilk aracımı almak istiyorum. Araba konusunda teknik bilgim yok honda civic hiç kullanmadım ama görünüm olarak hep hayran kaldığım bir araba olduğu için honda civic alabilir miyim diye düşünüyordum ki sizlere danışmak için aranıza geldim. 40 bin limitim belki biraz daha zorlarım. Bu paraya kesinlikle az yakan yakıt cimrisi ve daha sonra büyük zarar yapmadan elimden rahat çıkarabileceğim durumda ve kmde bir araç alabilir miyim ? Önerilerinizi yardımlarınızı ciddi anlamda bekliyorum.

Aracınız
**alıntıdır**
sadece 2 tanesini sifir aldigim 20. arabama geldigimde ogrendigim en onemli kural : "surasi soyleyse soyledir" "bilmemnesinde sorun cikarir servisten cikamazsin" diyen kişileri* dikkate almamak ve bariz problemli olmadigi surece hakikaten icinize sinen arabayi almaktir.

devamı aşağıdaki linkte (umarım link vermek yasak değildir)

https://eksisozluk.com/entry/46505224

Çetin

0
Aracınız
Öncelikle forumda yeniyim ve herkese selamlar saygılar. Allah nasip ederse kendime ilk aracımı almak istiyorum. Araba konusunda teknik bilgim yok honda civic hiç kullanmadım ama görünüm olarak hep hayran kaldığım bir araba olduğu için honda civic alabilir miyim diye düşünüyordum ki sizlere danışmak için aranıza geldim. 40 bin limitim belki biraz daha zorlarım. Bu paraya kesinlikle az yakan yakıt cimrisi ve daha sonra büyük zarar yapmadan elimden rahat çıkarabileceğim durumda ve kmde bir araç alabilir miyim ? Önerilerinizi yardımlarınızı ciddi anlamda bekliyorum.
Getz 1.4 benzinliolur veya accent era team benzinli modeli olur

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ford fiesta dizel bakabilirsiniz satarken kolay gider yakıtı koklar bir araç

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri