Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Bu çakmaklığın siparişi verildi. Gearbest.com dan.
bf300539fc8373352920a9689071b8c4.jpg

Bu cama yapıştırılan plakalığın siparişi daha önce verilmişti. Bir iki haftaya gelir.
c1b02d3517b457d6686d7578668dab0c.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bu çakmaklığın siparişi verildi. Gearbest.com dan.

Bu cama yapıştırılan plakalığın siparişi daha önce verilmişti. Bir iki haftaya gelir.

Abi Tel numarası yazılabilen parçanın tam linkini verebilir misin?

Bende daha önce bi çakmaklık almıştım ama kamera için bir çakmaklık girişi gerekiyor.kameranın kablosu çakmak girişine sabit. Böyle olunca çakmaklığı kamera adaptörü kapatıyor. Telefon filan şarj etmek mümkün olmuyordu. Bana bir çakmaklık çıkışı +1 yada 2 usb çıkışlı cihaz lazımdı. Uzun araştırmalarım sonucu boyutu ufak bi bunu bulabildim. Bide siyah olaydı iyiydi :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bende daha önce bi çakmaklık almıştım ama kamera için bir çakmaklık girişi gerekiyor.kameranın kablosu çakmak girişine sabit. Böyle olunca çakmaklığı kamera adaptörü kapatıyor. Telefon filan şarj etmek mümkün olmuyordu. Bana bir çakmaklık çıkışı +1 yada 2 usb çıkışlı cihaz lazımdı. Uzun araştırmalarım sonucu boyutu ufak bi bunu bulabildim. Bide siyah olaydı iyiydi :)
Abi benim yaptığım gibi yapsaydın ya. Ortalıkta kablo felan kalmıyor. Direk konu var. Bulamazsan bakıp link atayım
Polisaja basladık, ön taraf tavan ve yanlar bitti, bir arka taraf kaldı yorgunluğa değdi :)

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atarsan sevinirim.
Ama benim sıkıntı kameranın kablosunu servise binbir nazla konsolun altından direklerden aynanın oraya çektirdim. Şimdi onu söktürüp yeni bir kablo için tekrar rica etmek işime gelmiyor.ama yinede bi inceleyeyim . Çok kafama yatarsa 2 hsfta sonra bakıma gidicem. Israr filan yaptırırız bişiler :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Atarsan sevinirim.
Ama benim sıkıntı kameranın kablosunu servise binbir nazla konsolun altından direklerden aynanın oraya çektirdim. Şimdi onu söktürüp yeni bir kablo için tekrar rica etmek işime gelmiyor.ama yinede bi inceleyeyim . Çok kafama yatarsa 2 hsfta sonra bakıma gidicem. Israr filan yaptırırız bişiler :)
Abi bu konuda. Hatta içinde sıralı yandex linki var tek tek açıklamalı

http://www.civictr.com/showthread.php?t=2857

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri