Brc montaj bayi tavsiyesi

Sayın muratnev size yakıt düşme sorunu önleme konusunda çorum özençler otogaz ile ankara mavidenizler otogaz ustaları landrenzo LPG için yardımcı olurlar diye tahmin ediyorum. Bi telefonla konuşun derim.

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ocen

0
Aracınız
Daha önce şu başlıkta yazmıştım
https://www.civictr.com/showthread.php/4681-Yakinda-lpg-takriran/page4?p=83044#post83044

asıl konu ve tam isabetli olarak buraya tekrar alıntı yapayım. taktırmak isteyen arkadaşlar olursa rehber niteliğinde yol gösterir umarım.

Ankara'da ikamet ediyorum. Ankara içi 19 tane ayrı ayrı bayi, toplamda diğer illerle beraber (memleket vs. ) 25 yeri tek tek ayrı bilgi alarak aradım. En son elemede 2 isim ve fiyat kaldı ortada, birisi MOCAN diğeri MAVI DENIZLER. Araştırmalarımda hep %40 marka %60 ustada biter bu iş gibi yorumlar okudum. bu iki isim arasında da MAVI DENIZLER hakkında güzel yorumlar aldım ve araştırınca İç Anadolu bölge bayisi olduklarını öğrendim. Randevu alıp 23.02.2017 tarihinde 2200 TL'ye BRC taktırdım.

Gerek randevu alma sırasında Sinan beyin telefonda uzunca bilgi vermesi, montaj sırasında montajı gerçekleştiren Muzaffer Usta ve Tankçının (ismini hatırlayamadım) güler yüzü, samimiyeti ve sorulan her soruya detaylı bir şekilde ikna edici cevaplar vermesi gerçekten beni çok memnun etti. Şuanda deneme aşamasındayım yakıt yakma konusunda. Ama tekrar taktıracak olsam araştırmadan direk oraya giderim.

Taktırmak isteyen olursa işi ustaya bırakın, siz sadece izleyin, soru sorun ve sohbet edin ne demek istediğimi anlarsınız.

Not: Taktırdıktan sonra 40 lt yakıt aldım ve şuanda 360 km oldu.
tam bitimden sonra forumda https://www.civictr.com/showthread.php/1496-Fd6-yakit bölümünde detaylı bilgiyi paylaşacağım inşallah.

Bursa'da Nira Mühendisliğe taktırdım sıfır Hondalarada burası takıyor diye biliyorum brc sequent 32, 2012 model eco olmayan aracıma pipolu sistem, memnunum 2016 aralık sonuydu 3 ay oldu bir sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim.O zaman dolar 3.60 civarıydı bana 2450 tl fiyat verdiler.
Brc kit 2450 tl
Seviye modülü 175 tl
Dolum ağızı 150 tl
Stepne aparatı 75 tl
Toplamda 2750 verdim

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri