Brc montaj bayi tavsiyesi

Yaptığım araştırmalar neticesinde ben de Ankara mavi denizler otogaz a pazartesi ya da salı günü brc taktırmayı düşünüyorum, fiyat vs bilgisini buradan paylaşacağım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Pipoluyu önermediler , manifold delinmediği için hava alma sorunu oluyormuş, fiyatlar aynıydı, sonra uğraştırıyormuş bu yüzden piposuz taktırıyorum 2.200 tl ye 12 taksit brc Anadolu bölge bayii mavi denizler otogaz Muzaffer ustaya teslim ettim aracı, akşam 5,6 gibi alacağım. Hakkımızda hayırlısı :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=8521]Burak1907[/MENTION] Hayırlı olsun :eek:k:

Ankara da Memduh Usta bir numara diye gördüm araştırmalarım sonucunda. Hatta araçların orijinal fabrikasyon olarak lpg sistemini yapan ustaymış. Ben arayıp fiyat istedim normal olursa 3400, orijinali gibi olursa 3900 dediler. Ben sonra ustayı tanıyan birini buldum. Onun yardımıyla 2400 ve 2900 fiyat aldım. Ama usta 2400 ü öneriyor. Sıfır araç ne olur ne olmaz diye. Bu arada aracım 2017 civic yarın teslim alacağım hayırlısıyla.

Aracınız
hatay da seq 32 takırtırdım. istanbul otogaz da. işçilik çok iyiydi.2500 tl maliyet cıktı. tam uyum sağladı. daha önce seq 32 taktıran arkadaşlara sormak istediğim konu. seq 32 nin OBD bağlantısı yaptırdılar mı? usta bağlantı yapmaya gerek yok. bağlantı yapınca motor arza lambası yakıyor dedi. OBD bağlantısı yapmayınca da diğer düz lpg kitlerinden bir farkı kalmıyor. kararsız kaldım??

Geri