Fc5 ufak sikintilar

Aracınız
Selamlar hepinize Civictr

Aracım 4 ocak günü çıkışlı 7 binde suanda da.Birkac sıkıntımız var bakalım çözümü varmı sizlerd..

*Ses kalitesinden zaten pek memnun değilim üstüne birde baslı müziklerde o küçük tweterler cok ses yapıyor yanda kı çerçevesi mi vuruyor içten mi anlayamadım.Basına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim..

*Kol dayama ilk aldığım gibi degil gevşedi kolumu koydukça gıcır gıcır ötüyor ve gerçekten çok sinir bozuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Umarim cozum bulursun gercekten can sikici ve ozendiz bir iscilik var ?

SM-J500F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Selamlar hepinize Civictr

Aracım 4 ocak günü çıkışlı 7 binde suanda da.Birkac sıkıntımız var bakalım çözümü varmı sizlerd..

*Ses kalitesinden zaten pek memnun değilim üstüne birde baslı müziklerde o küçük tweterler cok ses yapıyor yanda kı çerçevesi mi vuruyor içten mi anlayamadım.Basına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim..

*Kol dayama ilk aldığım gibi degil gevşedi kolumu koydukça gıcır gıcır ötüyor ve gerçekten çok sinir bozuyor.

sağ ön üst teki hoparlörüm aynı şekilde baslı müziklerde ses yapıyor, kol dayamaya gelirsek 2 hafta önce aracımı yıkamaya verene kadar kulağıma çarpan bir ses yoktu ama, sanırım yıkayan eleman açma mandalını bulamayıp fazla zorladı şuan bende de kolumu koydukça rahatsız edici bir ses çıkartıyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@erdoganbatu Her zamanki gibi ses azaltmak için göğüslük parlatıcı tavsiye edeceğim :)

Kasa değişse de trim sesleri değişmiyor :)

Bunların hiçbiri benim fc5 de yok çok şükür. Özensiz işçilik değil özensiz kullanım vardır belki ne dersiniz. Hani yıkamacın yaptığı gibi

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
sağ ön üst teki hoparlörüm aynı şekilde baslı müziklerde ses yapıyor, kol dayamaya gelirsek 2 hafta önce aracımı yıkamaya verene kadar kulağıma çarpan bir ses yoktu ama, sanırım yıkayan eleman açma mandalını bulamayıp fazla zorladı şuan bende de kolumu koydukça rahatsız edici bir ses çıkartıyor.

Ayni sıkıntı hocam kol dayama fazla sorun değilde müzik dinlerken zevki cok törpülüyor

Necat

0
FB7de ön yolcu koltugundaki kolunu değdirse kolçak gıcırtı yapıyordu tırnak kısmına küçük bir parça kadife kumaş yeleştirdim kesti.

GT-I9100G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri