Cyclone navigasyon

Aracınız
Hocam teybi almanız durumu ile ilgili sonuç ne oldu.? Honda geri verdi mi?
Bilgilendirebilir misiniz acaba? tesekkur ederiz.

Aracınız
ben de sonucu merak ediyorum, konuyu başlatan arkadaş acaba hala buralarda mı?
[MENTION=965]msgkcn[/MENTION]

mavi07

0
Aracınız
2015 sonu kampanya ile gelen araçlarda en azından benimkinde kolçakta usb girişi yok. Bu da hiç teyp takılmadan multimedya takılarak ona göre geliyor gibi geldi. Teybin geldiğini sanmıyorum. O nedenle vereceklerini de sanmam. Hoş Hondanın kurumsal yapısıyla ilgili ciddi şüpheler oluştu bende. Fabrika Türkiyede diye her topu oraya atıyorlar.

Buradan okuyarak bende Honda Turkiyeyi aradim.Cihazin nerde takildigini sordular.Serviste takildi cevabima donus yapilacak dendi.Daha sonra servis aradi ve araclar kampanya geregi fab. cihazsiz geliyor biz takiyoruz yani kisaca teyp olmadan geldigi icin akamazsiniz dediler. Ama bunlari gec fark ettim.Yoksa orjinal teypli almak daha mantikli cunku ses kalitesi,hiza duyarli muzik,kolcaktaki usb ,i mid den cikan ozellikler buyuk kayip oldu.

Aracınız
Ben de navigayonlu paket aldım fakat açıkcası pek memnun kalmadım bayi orjinal ses sistemine 5000 TL diyor bir yolu yokmu orjinal sistemi almanın

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ben de navigayonlu paket aldım fakat açıkcası pek memnun kalmadım bayi orjinal ses sistemine 5000 TL diyor bir yolu yokmu orjinal sistemi almanın

Orjinal sistem dediğiniz orjinal teyip ise ben verebilirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Ben subat 2016 da bayiden honda civic aldım.. Bana da aynı cevapları verdiler. teyb boş geliyor dediler. Sürekli müşteri memnuniyeti için hondadan arıyorlar mı diye beni arıyordu bayi. Olumlu not vermemi istediler.Bende orjinal teybi verirseniz olumlu yanıt veririm demiştim. Bir gün sonra aradılar. Gittim teyibimi aldım:)

Aracınız
Ben subat 2016 da bayiden honda civic aldım.. Bana da aynı cevapları verdiler. teyb boş geliyor dediler. Sürekli müşteri memnuniyeti için hondadan arıyorlar mı diye beni arıyordu bayi. Olumlu not vermemi istediler.Bende orjinal teybi verirseniz olumlu yanıt veririm demiştim. Bir gün sonra aradılar. Gittim teyibimi aldım:)

Hangi bayiden aldınız Honda Türkiyeyi arayacağım da emsal gösterecem :)

Geri