Aracında Kolçak Usb ve Aux Olmayanlara Duyuru

Aracınız
Hayır hocam bu bilgilendirme yetmez aux girişi ne oldu o halde donanım da yazan herşey araçta olmak zorunda tüm modellerde çıkarılmamış usb sadece navigasyon takilanlarda Oray'a dikkat edin

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
http://www.ajanshaber.com/cam-filmi-cezasi-tarih-oluyor-haberi/332427 bir emsal de bu olsun.

Ama honda model donanım teknik özellik Deniyor. Zor bir durum çok fazla delil toplamak lazım bakalım tanıdık sulh ceza hakimi bulabilirsek danışıriz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu cam filmi kararları bu olay ile çok yakın değil üstadım. Bizim yaşadığımız olay yeni alınan bir ürünün ayıplı mal olarak nitelendirilmesi. Bu ucuz bildiriyi tüm satış yapan firmalar sayfa altlarına ufak ufak yazıyor ki bu işten sıyrılalım.

Bizim araçlarımıza konmayan USB ve AUX atıyorum 2015 yılında çıkan tüm Elagance lardan çıkarılsa bişey elde etmek zor olur. Ama sadece biz hediye ediyoruz deyip navigasyon takıp bu girişleri müsteriye herhangi bir bilgi vermeden tamamen kaldırıp açıklama yapmamak ayıplı mal durumuna girer. Benimde çok yakınım bir avukat var kendisine durumu izah ettim. Bizzat görüşüp ne yapabileceğimize bizde bakıcaz. İlk netice alan burda paylaşsın

Aracınız
bu cam filmi kararları bu olay ile çok yakın değil üstadım. Bizim yaşadığımız olay yeni alınan bir ürünün ayıplı mal olarak nitelendirilmesi. Bu ucuz bildiriyi tüm satış yapan firmalar sayfa altlarına ufak ufak yazıyor ki bu işten sıyrılalım.

Bizim araçlarımıza konmayan USB ve AUX atıyorum 2015 yılında çıkan tüm Elagance lardan çıkarılsa bişey elde etmek zor olur. Ama sadece biz hediye ediyoruz deyip navigasyon takıp bu girişleri müsteriye herhangi bir bilgi vermeden tamamen kaldırıp açıklama yapmamak ayıplı mal durumuna girer. Benimde çok yakınım bir avukat var kendisine durumu izah ettim. Bizzat görüşüp ne yapabileceğimize bizde bakıcaz. İlk netice alan burda paylaşsın
Biliyorum hocam emsal olsun diye bıraktım bunu bende tanıdık bir asliye hukuk hakimi bulup konuyu danışıp öyle dava acacagim

Aracınız
Arkadaşlar birebir asliye ceza hakimi ne sordum adliyeci olduğum için sitedeki donanım özelliklerinde olupta arabada olmayan bir özelliği dava açıp kazanıyorsunuz nekadar da sitede değişiklik hakkını saklı tutar derlerse de donanımda değiştirmeleri lazım. Ben 2. El aldığım için benim olmuyor tabi:((

Aracınız
arkadaşlar birebir asliye ceza hakimi ne sordum adliyeci olduğum için sitedeki donanım özelliklerinde olupta arabada olmayan bir özelliği dava açıp kazanıyorsunuz nekadar da sitede değişiklik hakkını saklı tutar derlerse de donanımda değiştirmeleri lazım. Ben 2. El aldığım için benim olmuyor tabi:((

peki bu durum için bir çözüm yolu var mi. Yani herhangi bir aparat takarak ya da oraya ait olan usb kablosunu temin edip takarak.çünkü bende de 2015 executive modeli var. Malesef beni aracimda da yok usb ve aux.

Geri