Yeni dolandırıcılık türü.

Bu adam bizim şirkette birine Toyota satmış geçenlerde konusu oldu.7 bin tl ye ucuz aldık adam sıkışmış diye seviniyordu sonradan çıktı kokusu geçmiş olsun.

Kardeşim şirketteki arkadaş bi işlem yaptırmış mı adam için olmasa haberleşelim dosyaları birleştirelim. İşi hızlandıralım. Adalet yavaşsa gaz verelim. Savcılar inşallah yardımcımız olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5b6d3bd79373749613d71d722c4c6a4e.jpg

Fatih Yücel adam bu herkes bilsin tanısın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Bakkal olsa sakız alınmaz bu adamdan.

Bende geçen sene Ankara 'ya ucuz araba almaya gitmiştim, karşıma kılıksız herifin teki geldi. Mıy mıy konuşuyordu telefonda. Kazasız dediği aracı ekspere bile göstermeden kazalı yerlerini boyalı parçalarını saymış, sövüp geri Elazığ 'a dönmüştüm. Satıcıların şekli şemali bile insanlara fikir verebilir. Araç alma işi artık tehlikeli olmaya başladı. Ya tanıdık kişiler arasında araçlar gidip gelmeli, ya da malesef ki sıfır araç alınmalı.

Aracı nasıl hasar kayıtlı gösteriyor. Hasarsız aracmis, size servis bunu söylemiş. Bu isin içinde sigorta şirketi de olabilir

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Gerçekten artık tanıdık değilse bile en azından memurdan, yeri yurdu belli, kaybedecek birşeyleri olan insanlardan araba almak lazım. Artık ilanlardaki memurdan ibarelerine daha çok anlam vermeye başladım.

Gerçekten artık tanıdık değilse bile en azından memurdan, yeri yurdu belli, kaybedecek birşeyleri olan insanlardan araba almak lazım. Artık ilanlardaki memurdan ibarelerine daha çok anlam vermeye başladım.
Tabi memur yazdığı doğruysa. Tek ayak üzerinde 40 yalan söyleyenler var.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri