2008 TypeS

Thugg

0
Konuyu detayli inceledim ve arabaniz hayirli olsun konuyu gorunce uye oldum direk araniza yeni katildim 2 aydir kullanmakta oldugum bi civic hb 2008 model var ve ufak tefek modifiye islerine girmeyi dusunuyorum fikirlerinizi alabilirmiyim yasim 21
[MENTION=2855]TypeS[/MENTION]

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Thugg

0
çerceve sıkıntısı var çanakkalede bulamıyorum internettede 500 tl den aşaya bulaıyorum sizce cok uçuk bı fıyat degıl mı

TypeS

0
Aracınız
Hayirlisi olsun senin paylasimi yeni farkettim allah nazarlardan saklasin.
Evet aldiktan sonrasi takmasi vakit.valla ben is yerine cektim ogle paydoslarinda 1 saat sabah aksam gorev donusu ugrasiyom simdi tamponlari söktüm,ön plaka iptali bide kirik vardi onu tamir ettim macunladim zimparaladim hafta sonuda boyuyacam bakalim.

tc.type-Rdesc52

Amin cumlemizinkini allah nazarlardan saklasin.
Ben panjurla basladim ise. Bostanci sanayiden hic umudum yokken girdigim dukkanda buldum. Meret tuzlu biraz ama deger. Onu taktim gecen gun. Ancak alt oturmadi. Tamponu sokecegim. Nerde oturuyorsan gelirim valla dostum. Bu kadar tecrubeliysen muhakkak ogrenecegim seyler vardir senden. ::))

TypeS

0
Aracınız
Konuyu detayli inceledim ve arabaniz hayirli olsun konuyu gorunce uye oldum direk araniza yeni katildim 2 aydir kullanmakta oldugum bi civic hb 2008 model var ve ufak tefek modifiye islerine girmeyi dusunuyorum fikirlerinizi alabilirmiyim yasim 21
[MENTION=2855]TypeS[/MENTION]

Oncelikle aramiza hosgeldin kardesim.
Bizim araca modifiye biraz zor is. Parca sikintisi var. Olanda pahali. Malum siteden cerceve kovala ben bir ara pazarlikla 250 tl ye buldum. Ama cerceveyi alsam teyp alamiyacagim icin( butceden dolayi) vazgectim. 350 den inmisti. Acele etme sabirli ol. Muhakkak duser. Typer panjur ve spoiler ile devam edebilirsin. Benimkinin suspansiyon orjinal cok sert dan dun vuruyor. Coil alacaksan iyi marka al bence. Ucuz çin mallarina kacma. Yarin simota cb 111 intake kit takiyorum ben. Video paylasirim. Begenirsen uygun fiyatli bir yerin adresini veririm sana. Boylece citirdan sesli gurleyen bir aracin olur.

Aklima gelenler bunlar kardesim. Yine birsey olursa paslasiriz.

Not. Cepten yazdim. İmla icin ozur dilerim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hayırlı olsun :eek:k:
[MENTION=194]Can[/MENTION] olay budur :)

Geri