ARaç Titremesi

Merhabalar,

Yokuş aşağı 120 km/h civarında hızla inerken frene bastığımda aracım titriyor(seyir halinde titreme yok).Bunun nedeni ne olabilir?Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler.

Şerif

0
Balataları diskleri kontrol ettir hocam rot balans ayarınada baktır bi [MENTION=2193]Lebronn[/MENTION]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Titremeyi direksiyondan mı hissediyorsun , yoksa motordan mı ? yada vites kutusuna yakın bi yerden mi?

Kronik sorun olabilir de tam açıklama vermemişsin o yuzden sordum tekrardan , daha açıklayıcı olabilrisen seviniriz [MENTION=2193]Lebronn[/MENTION]

ukirdi

0
Honda Arti servise götürdüm diskte damar var dediler Disk'i tasladilar ama sonra mecbur Balat'ları değişiyorsun disk taslaninca 420 tl gibi bi ödeme yapmıştım

Ümit ZB8993

Aracınız
Aynı sorun bendede var. Serviste 800 lira verip ön disk ve balatalarımı değiştirdim. Yine titriyor. Bunun üzerinde biraz araştırma yaptım. Bu kronik bir sorunm eğer fren mesafesinde uzama varsa diskleri ve balataları değiştirin. Eğer yoksa endişe etmenize gerek yok. Aracımızdaki teknoloji yüzünden küçük bir abs diye biliriz. Araç kendi yapıyor. Endişelinecek birşey yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

@şerif Hocam balans olsa gaza basarken de olur diye düşünüyorum..Rot da sıkıntı yok sağa sola çekmiyor..
[MENTION=3083]webelectronics[/MENTION] hocam fren pedalından hissediyorum titremeyi ama sadece yokuştan inerken oluyor ilginç bir şekilde.

Trust

0
Aracınız
@şerif Hocam balans olsa gaza basarken de olur diye düşünüyorum..Rot da sıkıntı yok sağa sola çekmiyor..
[MENTION=3083]webelectronics[/MENTION] hocam fren pedalından hissediyorum titremeyi ama sadece yokuştan inerken oluyor ilginç bir şekilde.
Diskler torna olacak

Geri