Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Kredi kartından sıkıntı olur diyorsanız güvenemiyorsanız migroslardan paypal kartı çıkartın 5₺ değerinde ve içine istediğiniz miktarda nakit para yükletip aliekspress ve bu tür tüm sitelerde kullanabiliyorsunuz. Ben şahsen öyle alışveriş yapıyorum aliekspressten. [MENTION=2441]AHMETAKGUN[/MENTION]

Sent from my iPhone using Tapatalk

kara82

0
Aracınız
Kredi kartından sıkıntı olur diyorsanız güvenemiyorsanız migroslardan paypal kartı çıkartın 5₺ değerinde ve içine istediğiniz miktarda nakit para yükletip aliekspress ve bu tür tüm sitelerde kullanabiliyorsunuz. Ben şahsen öyle alışveriş yapıyorum aliekspressten. [MENTION=2441]AHMETAKGUN[/MENTION]

Paypal kart aliexpresste de oluyorsa süper. Bu sekilde olabilecegini soylemeniz iyi oldu, cunku kredi kartimin sanal kart uygulaması yok, sadece sanal limit belirleme var.

Aracınız
Yok hocam bende o yüzden alışveriş yapamıyordum güvenemediğimden paypalla mutluluk zirvede yani :) hayırlı alışverişler şimdiden

Arkadaşlar iyi akşamlar.Bende aracın hoparlörlerine bose amblemi ekledim resim ekleyemedim boyut büyük geldi.Çözümü nedir?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aliexpress den aldığım silikon kılıfım da geldi siyah aldım.Sustasız model olduğu için fazla renk seçeneğim yoktu.İlk izlenimim anahtarlar kaba olduğu için silikon kılıfla biraz daha kaba durdu.kılıf tam oturuyor ve çıkartmak takmaktan daha zor
uploadfromtaptalk1456001193827.jpguploadfromtaptalk1456001200736.jpg

Aracınız
[MENTION=2221]adidas19[/MENTION] hocam siparişleriniz kaç günde geliyor

Geri