arka cam benekler

ANGANS

0
Aracınız
bulaşık deterjanıyla iç dış yıkanmadan asla emin olamam ben. Anca o zaman sıkıntı var derdim.

msfcml

0
araç bulaşık detarjani ile yikanmadi yikanmaz özel olarak aldığım oto şampuanı ile yıkanıyor sürekli bunu söylerken neyi kast ettiniz ne demek istediniz anlayamadım

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
araç bulaşık detarjani ile yikanmadi yikanmaz özel olarak aldığım oto şampuanı ile yıkanıyor sürekli bunu söylerken neyi kast ettiniz ne demek istediniz anlayamadım

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

peki oto şampuanınız cila özellikli mi..şundan soruyorum bu olay eski fb7 aracımda da vardı...aynı şekilde oldu..ancak bi süre sonra kendiliğinden geçti...2 şeyden olcağını düşündüm o zamanlar ya su kaydırıcı sprey yada kullandığım oto şampuanındaki cila özelliğinden dolayı...

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=6518]msfcml[/MENTION] reis bak bu cila mevzuları böyle yapıyor. Sen bulaşık deterjanı ile iç dış camı bi güzel sil. Emin ol geçicek o benekler.

Aracınız
katil bulundu diyebiliriz o zaman :) bir de sosyal mesaj verelim...cila özellikli oto şampuan kullanmayalım, kullananları uyaralım...

speed

0
katil bulundu diyebiliriz o zaman :) bir de sosyal mesaj verelim...cila özellikli oto şampuan kullanmayalım, kullananları uyaralım...
Camlardamı yoksa arabanın tamamındamı kullanmamak lazım bende var ayda bir .bir kova suya 2 kapak dökerek yıkıyorum aracımı. Başka önerisi olan varmı.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri