Kara'daki Hız Rekorları !!

Aracınız
Adamlarla aramızda bulunan farka bir kez daha şaşırdım.Biz nelerle uğraşıyorduk adamlar o yıllarda neler yapmış o_O

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
4 numaraya yazık olmuş, adam 274 km hız için canından olmuş.

Aracınız
Biraz daha beklese onu geçeceklermiş zaten. Boşuna Niyazi olmuş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
[MENTION=980]Dogan1907[/MENTION] [MENTION=194]Can[/MENTION] bisiklete v8 motor üstelik 1907 yılı insan gerçekten hayret ediyor :) , motor v8 jantlar 150lik mondial :)
[MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] bos zamanlarımda sürekli bişeyler araştırırım ilginizi çekebilecekleride forumda paylaşıyorum memnunsanız sürekli paylaşacağım :)
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] [MENTION=13]Gelendostlu[/MENTION] Allah rahmet eylesin ilk hız şehitidir belkide :/

Kardesim bu güzel paylaşım için çok sağol. İlgimi çeken şu oldu kaç yıl önce bile elektrik li otomobillerin olduğu ve niye bu kadar geç kalındığı demek istiyorum. Tabi ki PETROL

Aracınız
Kardesim bu güzel paylaşım için çok sağol. İlgimi çeken şu oldu kaç yıl önce bile elektrik li otomobillerin olduğu ve niye bu kadar geç kalındığı demek istiyorum. Tabi ki PETROL

Hocam motor dediğin aletten ses çıkacak bastığını hissedeceksin Bi 50 sene sonra Honda'nın kac lira elektirik yaktığını tartışırız artık

Aracınız
Aslında güzel bir ironi yasıyoruz :) motordan ses çıkacak diyoruz ama içeri motor sesi vs almasın diye yalıtım yapıyoruz ses geliyor diye yakınıyoruz.

Aracınız
Aslında güzel bir ironi yasıyoruz :) motordan ses çıkacak diyoruz ama içeri motor sesi vs almasın diye yalıtım yapıyoruz ses geliyor diye yakınıyoruz.

Yanı sakin kullanımda motor sesi istenmez tabi ama basınca gittiğini hissetmek icin ses ister insan :)

Geri