Fc5 akü sorunu

Merhaba herkese iyi gunler. Beyler ben gecen fc5 elegance aracima film cektirmeye gittim o sirada muzik acikti bir anda kesik kesik calmaya basladi sonra kesildi falan arabayi calistirayim dedim calismadi. Takviye yaptik akuye anca o sekilde calisti. Bu 47v lik akü bu araca yetmiyormu yada degistirmek mi lazim bu konuda sorun yasayan varmi. Ne yapmaliyim. Herkese iyi gunler

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6838]coskunbey[/MENTION] Şu ana kadar fc5 akü ile ilgili problem yazan olmadı, kaç saat müzik dinlediniz?

Cok degil ya olsa olsa 20 dk civari yani bilmiyorum servisle gorustum baska birseyden olabilir dedi aku cekmeme gibi bir durum olmaz dedilerde ayni sorun olursa servise cekecegim.muhtemelen

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Gecen hafta 1000 bakim icin servise arac birakirken dortluler acikti. Usta dediki bu araclarda uzun sureli dortlu yakma araba calismiyorken uzun sureli muzik dinleme vs yapma dedi, daha sonra mars basmayabilir, akü bitebilir dedi. Pek aldirmamistim ama sanirim dogruymus. Gecmis olsun...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Konuyu hortlattım fakat feyste de akü problemi yaşayanlar gördüm.
FC5 alıp akü sıkıntısı ile karşılaşan başka arkadaş var mı? Varsa aynı sorunu yaşamadan önlem alalım istedim.. Sonra göçük muhabbetine dönmesin :)

Ayni sorunla bende karsilastim hocam aracimi temizlerken 45 dakka kadar falan muzik actim ardindan marsa bastigimda 3 kerede zor calisti

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynı sorun bende oldu bugün 30000 bakıma gittim arkadaşlar araba bazen geç alıyor yada ikinci marş da alıyor dedim neyse baktılar beni aradılar abi senin arabanın subap ayarları bozulmuş dediler ayar yaparsak düzelir dediler bende ilk aküden şüpheleniyordum ama bakalım birazdan teslim etcekler arabayı bakayım bi kaç gün deneyim size burdan yazarım bence aküden arkadaşlar subap ayarını yaptıralımda iki gün sonra birşey oldugunda bana biz size dedik siz istemediniz ayarı demesinler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri