Park sensoru check system

dnzkrt

0
Ben bilgisayara bağlattım aydınlatma gibi bi arıza gösteriyor ilk fırsatta geri vites ampüllerini normal ampülleri takıp deneme yapmam lazım can sıkıcı bi sorun. Bir de park sensörü şartelinin üzerindeki Işık'ta yanmıyor o da dikkatimi çekti

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Ben bilgisayara bağlattım aydınlatma gibi bi arıza gösteriyor ilk fırsatta geri vites ampüllerini normal ampülleri takıp deneme yapmam lazım can sıkıcı bi sorun. Bir de park sensörü şartelinin üzerindeki Işık'ta yanmıyor o da dikkatimi çekti

Ampulü denedin mi hocam?

dnzkrt

0
[MENTION=964]maksu[/MENTION] deneyemedim daha. Park sensörü şarteli üstündeki sarı ışıkta yanmıyor. Bazen devreye giriyor kendi kendine bazen çıkıyor ilgilenemedim

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=3441]dnzkrt[/MENTION] bir de şuna bak. Seninki bu adamla aynı arıza gibi. Forumda herkes sensörle ilgili problem yaşarken sende düğmede de bir sıkıntı var. Önce lambaları denersin olmazsa bu yönteme bakarsın. Düğme standarttır diye düşünüyorum ama tahmin benimki.

https://www.youtube.com/watch?v=cGztYcLg_QU

dnzkrt

0
[MENTION=3441]dnzkrt[/MENTION] bir de şuna bak. Seninki bu adamla aynı arıza gibi. Forumda herkes sensörle ilgili problem yaşarken sende düğmede de bir sıkıntı var. Önce lambaları denersin olmazsa bu yönteme bakarsın. Düğme standarttır diye düşünüyorum ama tahmin benimki.

https://www.youtube.com/watch?v=cGztYcLg_QU

Aynen benim tahminim bu yönde yarın denerim Murat hocam video için çok sağol

dnzkrt

0
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam aynen videodaki gibi alttaki ampülü üste taktım hata gitti çok sağol kafamda sürekli geziyordu ilgilenemedim de bayadır

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam aynen videodaki gibi alttaki ampülü üste taktım hata gitti çok sağol kafamda sürekli geziyordu ilgilenemedim de bayadır

Problem çözüldü ise ne mutlu. Güle güle kullan [MENTION=3441]dnzkrt[/MENTION]

Benimde sensörlerden biri gitmiş söküp bakacağım ama nasıl sökülüyor bilmiyorum, araştırmam lazım. Tampon sökmeye gerek yoktur umarım :)

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dnzkrt

0
Problem çözüldü ise ne mutlu. Güle güle kullan [MENTION=3441]dnzkrt[/MENTION]

Benimde sensörlerden biri gitmiş söküp bakacağım ama nasıl sökülüyor bilmiyorum, araştırmam lazım. Tampon sökmeye gerek yoktur umarım :)

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tamponun iç tarafından sokuluyor. Sol tarafı söktüm bi kere gecmeli tırnaklı. Alttan görerek sökebilirsin

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aracınız
Bendede aynı sorun var anahtarın içindeki o ampulu yukarı takınca ne oluyor yada alttaki bir işe yaramıyormu. tam olarak acıklarmısınız.

Geri