Park sensoru check system

Aracınız
Eyvallah, altına yatmak lazım o zaman :)

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benimde sorunum ampulden cıktı sensörler devreye girdi. Şimdi allttakini yukarı aldık sonra oda sorun cıkarrısa bu ampulleri nerden bulacağız yada düğmeyi komplemi almak gerekiyor.

Arka tampındaki sensörlere gelince aliexpreste falan çifti 120 Tl ye satılıyor. Şu an üzerindeki sensörün koduna bakıp renge göre bile sipariş geçebilrisniz.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Benimde sorunum ampulden cıktı sensörler devreye girdi. Şimdi allttakini yukarı aldık sonra oda sorun cıkarrısa bu ampulleri nerden bulacağız yada düğmeyi komplemi almak gerekiyor.

Arka tampındaki sensörlere gelince aliexpreste falan çifti 120 Tl ye satılıyor. Şu an üzerindeki sensörün koduna bakıp renge göre bile sipariş geçebilrisniz.
Eyvallah, teşekkür ederim. Boş bir zamanda o ledleri araştır paylaşırım.

Aracınız
Çıkma ayarladım takilmasiyla 300 tl.takilicak.lakin yine bozulsa yaptirmam.daha ekonomik yaptirabilen arkadaşlar var midir bilmiyorum lakin.sesorler kendinden beyinli.her sensor olmuyor.arac ada entegre olmuyor.kısacası orginal olmuyor

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Arkadasim icerden bozuk olanin kablosunu kestir kurtul daha 3 tane daha var. Onlari kullan. Zaten geri görüş kamerasi var. 3 tane sensör de sana yeter. Ben olsam oyle yapardim

SM-N910H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracın sol yanında p düğmesi park sensörüyle ilgili bi düğmemi. Benm bazen park sensör çalışmıyor acaba p düğmesine basıyomda bilmeden ondanmı çalışmıyor ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aracı yeni aldığım için hangi düğme neişe yarıyor pek bilemiyorum bende bozuldu sanıyom

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Siz yine de kullanma kılavuzunu okuyun derim, o kadar para vermişsiniz. Eğer kitapçık yoksa hem forumda hem de honda web sayfasında mevcut. Bu arada hayırlı olsun güle güle kullanın.

Geri