Civic FB7 Cyclone Multimedya Cihazı Hakkında

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
bir de arkadaşlar tv bölümü mavi ekran hiçbir şekilde tarama yapınca bile tv gelmiyor nedeni ne olabilir.

Aracınız da tv anteni var mı?
Genelde Ön camın sağ üst köşesine yapıştırıyorlar.

msgkcn

0
Cyclone cihazlarda arkasinda 2 kabloyu kesiyorlar, ben cihazi soktum ve iki kablonun kesik oldugunu gordun sanirim tv bu yuzden calismiyor

Aracınız
anten yok ben radyo anteninin kullanırlar diye düşünmüştüm. ama ekstra çekilmiş bir anten yok

Aracınız
sizinde çalışmıyor tv galiba servisde bana aracı teslim ederken efendim şimdi kapalı yerdeyiz o yüzden çekmiyor dediler. ayrıca servis takarken mi kesiyor acaba kesmelerinin bir sebebi mi var yoksa anten hattı çekmeye uğraşmamak için mi?

mavi07

0
Aracınız
Cihazda tv özelliği yok diye biliyorum yani sourcea tıklayınca TV ekranı geliyor ama analog tv parçası takmamız lazım gibi birşeyler söylediler. Servis hiç ama hiç anlamıyor cihazdan bence. Bir sorum olacak servisle boğuştum geri park kamerasını multimedyanın ekranında görmek istiyorum dedim sistemi kasar o yüzden yapmıyoruz dediler. Cihazı üzerinde alanlarda av yi seçtiklerinde geri kamera görünüyor mu? AV girişi varsa niye oraya takılamaz ki kasmasıyla ne ilgisi var

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Cihazda tv özelliği yok diye biliyorum yani sourcea tıklayınca TV ekranı geliyor ama analog tv parçası takmamız lazım gibi birşeyler söylediler. Servis hiç ama hiç anlamıyor cihazdan bence. Bir sorum olacak servisle boğuştum geri park kamerasını multimedyanın ekranında görmek istiyorum dedim sistemi kasar o yüzden yapmıyoruz dediler. Cihazı üzerinde alanlarda av yi seçtiklerinde geri kamera görünüyor mu? AV girişi varsa niye oraya takılamaz ki kasmasıyla ne ilgisi var

Hocam linkte eski aracımın navigasyon konusu var, arka kamera hem navide hem i-mid te açılıyordu, ön kamera menüden açıldıktan sonra konsola ayrıca takılan açma kapama düğmesiyle çalışıyordu.

http://civictr.com/showthread.php/476-RoadFeast-Navigasyon-inceleme-ve-montaj

2015 model civicte cyclone cihaz taktilar.Anlamadigim her sabah arabaya bindigimde eslestirilmis teli manuel baglaniyorum.Oysaki makine eslestirildi.Manuel baglan demek sacma geliyor.Bluetooth acik olunca otomatik tanimasi gerekmiyormu cihazin.Sizde durum nasil?

Mrb. 2015 civic aracımda cyclone multimedya bağlı. Kullanım/özellikler kitapçığı olmadığı için cihazın modelini ve anfi çıkışı olup olmadığını bilmiyorum. Amacım subwoofer ve mono anfi bağlamak. Anfi çıkışı varsa multimedyayı söküp bağliycam. Yoksa arka kolon kablolarından deck çevirici ile bağlayacağım, böylelikle ön göğüsü boşu boşuna sökmemiş olurum. Teşekkürler

Geri