Yeni Civic Elegance Cvt Lpg Mi Jetta Comfortline 1.4tsi Dsg Mi

Alman arabaları hep konforlu olmustur hocam ona laf edemeyiz.Ariza konusunda da 2013 yılı alman arabalarında bence bir geçiş yılı.2013 ve sonrasında özellikle dsg şanzıman arızaları azaltıldı.tsi motor geliştirildi ve yakıt tüketimi biraz daha dengelendi.2013 yılı öncesi dediğiniz gibi formlar arıza başlıklarıyla dolsum taşmış durumda.sonrasi hala sıkıntılar var ama daha az.hondada ise kesinlikle size katılıyorum.sorunsuzluk ön planda.tabii ki araba işi de biraz şans.bir bakmışsınız ben de arabayı alınca başlık açmışım şöyle bi arizam var diye ama genelleme yapılacaksa kesinlikle en sorunsuz araba grubu japon araçları.Bayiide benim test sıralamam önce jetta sonra octavia en son da civice bindim.içeriye biraz ses alması ve atmosferik motoru dışında aklımı kurcalayan birşey olmadı.Hondanin başka eksikleri yok mu var.Mesela servis sıkıntısı var hiç çok memnun olan yok fiyatlarının da yüksekliginden cok sikayet var.ama bir arabada herşey mükemmel olmuyor işte bir yerlerden feragat etmek gerekiyor.artı ve eksikerine bakıldığında sizle aynı durumdayken hondada karar kıldım hocam.siz de bi gidin test edin kullanın civici ben çok sevdim inşallah yıllar sonra da kullanırken pişman olmam.ama açıkçası honda kullanıp da pişman olan pek kişi duymadım?

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Öncelikle otomatik olacaksa kensinlikle ama kesinlikle tartışmasız Civic olmalı. İnsan 5-6 sene sonra sanayideki otomatik şanzuman ustalarını ziyaret etmeye başlayınca anlıyor herşeyi.

Civic yolda zeytinyağı gibi kayıyor, tam otomatik şanzuman sorunsuz(Honda CVT' de eminin aynı olacak), kullanım kolay ve pratik bir araç.

Sırf sorunsuzluk ve otomatik için değil D' den, E sınıfından bile inilir...

aerhuy

0
Aracınız
Alman arabaları hep konforlu olmustur hocam ona laf edemeyiz.Ariza konusunda da 2013 yılı alman arabalarında bence bir geçiş yılı.2013 ve sonrasında özellikle dsg şanzıman arızaları azaltıldı.tsi motor geliştirildi ve yakıt tüketimi biraz daha dengelendi.2013 yılı öncesi dediğiniz gibi formlar arıza başlıklarıyla dolsum taşmış durumda.sonrasi hala sıkıntılar var ama daha az.hondada ise kesinlikle size katılıyorum.sorunsuzluk ön planda.tabii ki araba işi de biraz şans.bir bakmışsınız ben de arabayı alınca başlık açmışım şöyle bi arizam var diye ama genelleme yapılacaksa kesinlikle en sorunsuz araba grubu japon araçları.Bayiide benim test sıralamam önce jetta sonra octavia en son da civice bindim.içeriye biraz ses alması ve atmosferik motoru dışında aklımı kurcalayan birşey olmadı.Hondanin başka eksikleri yok mu var.Mesela servis sıkıntısı var hiç çok memnun olan yok fiyatlarının da yüksekliginden cok sikayet var.ama bir arabada herşey mükemmel olmuyor işte bir yerlerden feragat etmek gerekiyor.artı ve eksikerine bakıldığında sizle aynı durumdayken hondada karar kıldım hocam.siz de bi gidin test edin kullanın civici ben çok sevdim inşallah yıllar sonra da kullanırken pişman olmam.ama açıkçası honda kullanıp da pişman olan pek kişi duymadım

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dediklerinize tamamen katılıyorum. Çok doğru düşüncedesiniz. Araba işi gerçekten 0 km alınmasına rağmen şans işi. Varsın yol sesi alsın onun çözümü var ama kronik arızaların seslerin çözümü yok. Bu hafta sonu gidip test sürüşü yapacağım. Dışından çok beğendiğim arabayı inşallah içine oturunca da beğenirim.

lmertl

0
Aracınız
[MENTION=7176]aerhuy[/MENTION] civic efsanedir 10.kasası ve 45 yıllık bir seri. En güzel yanı sportif ve dinamik çizgileri.Hem gence hem de aileye rahatlıkla uyum sağlıyor.Passat'ı gençlere yakıştırmıyorum ben nedense r-line olsa bile fazla ağırbaşlı. İlla vw olacaksa o cc olur benim için.
Eksileri:
Yalıtım
Ses sistemi
Süspansiyon
Yetersiz donanım
Ama hepsini unutturan bir yanı var:Sorunsuzluk+Kesici sesi
Eğer seçimin executive+lpg+otm ise şartları zorlayıp RS Almanda fayda var derim.Fiyatları çok yakın çünkü.Performans önemli değilse sorun olmaz tabi.Test sürüşüne çıkmanda fayda var.
Umarım içinize sinen bir araca sahip olursunuz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri