Serviste Lpg Taktırmak Acil Yardım Bekliyorum :)

Aracınız
2100 tl ancak termo hortum pipoli sistem psa modülü benzin depo kapağı yanına lpg kapağı (6 marta kadar brc sistemi yaptırana 100 tl de Migros çeki aldım)

Aracınız
Güzel fiyat güle güle kullanın benzin dayanılacak gibi değil maalesef

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
farketmiyor servis özel

farketmiyor servis özel

Arkadaşlar herkese merhaba

Aracımı maddi nedenler sebebiyle benzinli aldım servisten. Ancak aracın 1 ay süre içerisinde yakmış olduğu benzin beni acilen bu araca LPG taktırmaya itiyor.

Henüz geniş bir araştırma yapmadım ancak servisten 2500 tl fiyat aldım fabrikadan gelen BRC kiti için piyasa fiyatlarının da 2.000 bin civarında olduğunu biliyorum.

Aşağı yukarı 500 tl bi fark var piyasa ile servis arasında ama garanti olayı serviste 3 yıl daha devam edecek dışarda taktırırsam garanti tamamen bitecek.

Bu konuda tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler

LPG yi nerde taktırırsanız taktırın 3 yıllık garanti de bitiyor( özellikle motor garantisi).aklınızdaki soruları honda müşteri hizmetlerini arayın ve ona göre hareket edin

Aracınız
Hocam ben serviste lpg yi taktırdım garantim de 3 yıla indi garanti bitmedi yanı gerekli evrakları da kontrol ettik. Ama araca bisey olurda Allah korusun servise gidersek o Zaman anlarız garanti ısını

Aracınız
Hocam ben serviste lpg yi taktırdım garantim de 3 yıla indi garanti bitmedi yanı gerekli evrakları da kontrol ettik. Ama araca bisey olurda Allah korusun servise gidersek o Zaman anlarız garanti ısını

Muhsin kardesim ben de lpg taktiracaktim. Honda müşteri hizmetlrine mail attim tel. Actilar ve lpg yi nerde taktirirsaniz taktirin bizim servislerde bile talilsa motor ve lpgden kaynakli garanti biter dedi. 3 e düşer demedi.Ben de bekliyorum simdilik kararsizim.servisler ya bilmiyor ya aldatiyor.

Aracınız
İnanın ilk defa duyuyorum bunu ya size bilgi veren yetkili bu isi bilmiyor yada bu servisler Arada olan müşteriye oluyor
Serviste takılan lpg Nasıl garantiyi bitiriyor servis ne söyledi size neticede ilk muhatap orası

Trust

0
Aracınız
Garanti servisin verdiği garanti istanbulda yapılan aracı ankarada ki servis tanımaz.

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar bu aralar ankaraya gidip lpg montajı yaptırmayı düşünüyorum. Forumda epey okudum, brc sistemi yaptırmayı düşünüyorum. Ankarada lpg montajı yaptıran var mı yakın zamanda?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2 gun oldu yaptirali mavidenizde yaptirdim brc taktirdim. Depo fulledim sehir ici 260 km yaptim depo 42lt aldi 2.00 tlden doldurdum bp den.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri