ankaradan ibrahim

Bende 1.5 yil 2014 model 1.3 95 hp urban modelini sirket araci olarak kullandim o yuzden sordum genelde halk arasinda linea nin adi cikmis ama kendi capinda kulvarinda ben memnun kaldim. Konfor olarak tabi civic degil ama fiyat performansta bence iyi bir arabaydi. O yizden sormak istedim.

Kendi fiyatinda ve sinifinda iyi linea 1.3 multijete biniyoruz biz. Ama civic ile pek karsilastirilmaz :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
hepiniz sağ olun ama linea nın yokuş performansı süperdi 5 le girdiğim yokuşa 5 le çıkıyordum tek korkum yokuşlarda kasması civic in konforu lineadan üste olması doğal fiyat x 2 yani
inşallah memnun kalırım 6 ayda bir yılda araba değiştirmekten bıktım bu kalıcı olsun istiyorum ama performansı düşükse yakıtı çok takmıyorum kesin bir iki ay içinde satışa çıkarırım

Aracınız
hepiniz sağ olun ama linea nın yokuş performansı süperdi 5 le girdiğim yokuşa 5 le çıkıyordum tek korkum yokuşlarda kasması civic in konforu lineadan üste olması doğal fiyat x 2 yani
inşallah memnun kalırım 6 ayda bir yılda araba değiştirmekten bıktım bu kalıcı olsun istiyorum ama performansı düşükse yakıtı çok takmıyorum kesin bir iki ay içinde satışa çıkarırım

Lineadan sonra Cıvıc fazlasıyla memnun edecektir sizi :) Linea ile civigi karşılaştırmak olaniksiz biraz.Lineada az fren olsa sınıfına gore iyi arac aslında :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dizel linea daki yokus performansini bekleme hocam ama vites dusurup 4 bin devir ustu olunca tatmin edici

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
arabada navi gasyon yok lpg var fabrikada takılıyormuş hediye olarak kauçuk paspas park sensörü hediye ettiler tam tamına bana maliyeti 75230 tl elegans eco lpg navigasyon olmasını çok isterdim ama 1700 tl fiyat verdiler

Geri