Civic FB7 Yeni Muhteşem Uzun Ledler

Aracınız
4 gözle beklioruz bende niyetlenmiştm maddiyattan dolayı vazgeçmiştim.

bi bakalım belki eldekini çıkartır onları alırım :)

Aracınız
Arkadaşlar Photon'un bir ürünü var led olarak. 4000 lümen olduğu söyleniyor. Arıza ışığı da yakmıyormuş. Bu üründen kullanan arkadaşımız var mı acaba? Bizi bir bilgilendirse... Yakın zamanda ben de uzun farlar için uygulamayı düşünüyorum da...

Bende photon un efsane olduğunu duydum? Kullananlardan yorum alırsak iyi olur??

DİKMELİ DERİ DİREKSİYON kılıfları için 05342203198 whatsapptan da ulaşabilirsiniz

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben Photon kullanıyorum 3200 ya da 3600 lumen olması lazım, bu 4000 lumenler daha sonra çıktı. Kullandıklarımdan gayet memnunum. Arıza lambası yakmadı. Bu arada plaka aydınlatması, araç içi aydınlatmalar komple Photon ve hiç sorun yaşamadım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Erkan bey ben de aynısından aldım merak daha gelmedi sizin görüşünüz nedir performansı hakkında? Kisalar sisler için de almayı düşünüyorum

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Harika ürün hala kullanıyorum ve sıkıntı yaşamadım sislere biraz fazla gelebilir çünkü gerçekten göz alıcı

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Harika ürün hala kullanıyorum ve sıkıntı yaşamadım sislere biraz fazla gelebilir çünkü gerçekten göz alıcı

Erkan hocam teşekkürler cevap için. Başka bir başlıkta inceleme yapmışsınız onu da okudum az önce. Led de kibrit kutusu kadar beyin mi ünite mi neyse ondan olması ne işe yarar hocam ayrıca h11 alıp kisalara taksam led performansı ne olur hocam.tesekkurler

Erkan hocam teşekkürler cevap için. Başka bir başlıkta inceleme yapmışsınız onu da okudum az önce. Led de kibrit kutusu kadar beyin mi ünite mi neyse ondan olması ne işe yarar hocam ayrıca h11 alıp kisalara taksam led performansı ne olur hocam.tesekkurler

Muhtemelen voltaj düzenlemesi yapıyor ve üstünde geliyor, kisalar için deneyip memnun olduklarını söyleyenler vardı ama denemedigim için yorum yapmamak en sagliklisi

Arkadaşlar bu ledleri takmak üzereyim bu siyah plastik halka takılacak mi takilacaksa nereye takilacak
e896a97dddbf42cd72fe217fbc9083f0.jpg

Geri