2016 Civic Detaylı Resimler

Malum, Suanki civic modelinin abd ve tr versoyonlari farklı. 2016 modelinin aynısı tr ye de gelir mi acep?

su anki modelin abd deki modelden en buyuk farki sinyallerin dikizlerde olmasi ve motor hacmi; kaport, on izgara haric neredeyse ayni olculerde.
gecen gun servisteki bir arkadasla gorustum, yeni kasanin tanitimi icin kocaeline gitmis. dedigine gore, yeni kasada yine cok buyuk degisiklik beklenmiyor, camurluktaki sinyal farkli yerde olacak dedi hatta turbo motor lpg ye uyumlu olacak mi dedim, o da lpg li cikma ihtimali var dedi. arkadasin dedikleri bunlar.
bekleyip gorucez.

Aracınız
Bence makyajlı kasası beklenmeli.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
2016 Civic Detaylı Resimler

db36a57130307deaed4e1e89a3dc1a15.jpg

f67876d21720da41f88a977b7456325b.jpg

bd39992d0cb477e0ecfcebbde263482f.jpg

4a2f91537cc78edca5a89ec658f1a035.jpg

Bursa da deneme sürüşü yapılırken görülmüş, facebookta gruptan görüp aldım resimleri

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Merhaba Arkadaslar yeni honda civic touring automatic en üst model aracın sürüş testini yaptım gecen günlerde led far sistemi gündüz farı led dönüş sinyali aynalardaki led sinyal lambası led arka lambası kör nokta görüş kamerası otomatik dikiz aynası arkada gelen arabanın farına göre ayarlanabilir sürüş konforu turbo özelligi yol tutuşu yakıt tasarufu acil fren sistemi şerit takip sistemi kaza uyarı sistemi ön sürücü ve yolcu camların otomatik olması arac kumadasıyla beraber arabadan uzaklasdıgın anda otomatik kilitleme yine araba kumadasını kullanarak arabanın ön sürücü,yolcu ve sunroof beraber acıp kapatması aracın üzerinde gelen standart otomotik başlatıcı sistemi gayet güzel evden arabayı çalıştırıyosunuz eger araba kar altındaysa ona göre ön cam arka cam ve araba içinin sıcaklıgı otomatik olarak ayarlarnıyor ve daha sayamadıgım özellikler fakat ses sisteminde sorunlar var ses sisteminden tutunda applecarplay secenegi filan sorun çıkarıyor bazen komple ses sistemi kayboluyor hiç bir türlü Şarkı dinleyemiyorsun lcd ekran donuyor bazen 10 hapörlörle beraber subwoofer koyulmuş araca bass seviyesini yükselttigin zaman arka hapörlör lerin bulundugu bölüm garip bir cızırtı gibi bi ses geliyor sanırım ilk çıkan arabalar oldugu için bazı seyleri tamam yapamadılar mı yoksa eksik yaptılar su anda tam bilemiyorum araba sahipleri hep galeriye dönerek tamir edilmesi için şikayette bulunuyorlar bende acele etmeyi düşünmüyorum mayıs haziran gibi degiştirecegim arabayı o zamana kadar gelen şikayetlerle belki arızalı olan parcalar tespit edip üretime öyle devam ederler şimdilik bu kadar herkeze kazasız iyi sürüşler ve iyi günler.

konsoldaki ekran ile ilgili yazılım güncellemesi yapıldığını ses gelmeme vb sorunlar çözüldü diye biliyorum..

Trust

0
Aracınız
Fabrika dan alma gibi bir durum söz konusu olamaz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Benim bildiğim fabrikadan fiyat anlaşması yapılıp araçlar bayiden teslim alınabiliyor.

Aracınız
Fabrika dan alma gibi bir durum söz konusu olamaz.

[MENTION=6]Trust[/MENTION] in cevabını destekleyerek :

Fabrikadan alım olsa yani öyle bir şey olsa bayiler kazan kaldırır :) Herşeyi geçtim , Araç kiralama yada filo ne derseniz artık ; onlar bile fabrikadan değil bayilerden alıyorlar ki , Tepretoğulları nı bilen bilir istanbulda(anadolu yakasında) , geçen 50 adet clio siparişi almışlar , siparişi veren firma 47 araç alınca 3 adet ellerinde kalmıştı... (bilare 3 kalan araci gördüm) Fiyat tabii ki düşük oluyor. Yani şunu demek istiyorum , fabrika işi yaş gibi...

Siz teklif edersiniz ; fabrika olumsuz cevabı kibarca verir bence..

[ En iyi senaryo , orada çalışan bi akrabanız yada arkadaşınız olursa 1 - 2 adet (belki diyorum) rica minnet alınabilir. ]

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2014
konsoldaki ekran ile ilgili yazılım güncellemesi yapıldığını ses gelmeme vb sorunlar çözüldü diye biliyorum..

dogrudur bi kaç güncelleme geldi fakat ben bu yorumu ilk piyasaya çıkış tarihinde yazmışdım üstünden nerdeyse 3,5 ay gibi bi süre gecmiş ama halen arızalar devam ediyor 10.nesil 2016 civic ilk araba oldugu için böyle sorunlar normal karşılanıyor 9.nesil civic de yani 2012 modelde oldugu gibi aynen diger yıllarda çıkacak arabalar yani 2017 ve 2018 daha özenle yapılmış olucaklardır.

Geri