CYCLONE navigasyon güncelleme..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2574]metinbahadir[/MENTION] Hocam güncelleme ile ilgili bilgim yok, anteni değiştirmeniz bir işe yaramaz türkiye de karasal yayın var.

Aracınız
hocam anlatamadım . digital arac receiveri ve bunun digital antenını satın alacagım. yanı evimiizdeki uydu mantıgıyla. karasal analog anten değil. cyclone urun bilgisinde digital yayını desteklıyor diyor. ama ne sonucla karsılasırım onu da tahmın edemıyorum. dıgtal tv receıver elımdede kalabılır sonucta. sanırım bugune kadar hıc kullanan yok. otobuslerdekı sıstemın otomobıl ıcın olanı dıye dusunumustum.

Aracınız
hocam anlatamadım . digital arac receiveri ve bunun digital antenını satın alacagım. yanı evimiizdeki uydu mantıgıyla. karasal analog anten değil. cyclone urun bilgisinde digital yayını desteklıyor diyor. ama ne sonucla karsılasırım onu da tahmın edemıyorum. dıgtal tv receıver elımdede kalabılır sonucta. sanırım bugune kadar hıc kullanan yok. otobuslerdekı sıstemın otomobıl ıcın olanı dıye dusunumustum.

bende istiyorum TV nin çalışmasını bi netice alırsanız lütfen yazın

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hocam deneyen hiç olmadı, cyclone dan bilgi almayı deneyin.

Aracınız
merhabalar cyclone için kendi navigasyonunu mu önerirsiniz yoksa igo primo yu mu? birde güncelleme için link gönderebilir misiniz?

merhabalar cyclone için kendi navigasyonunu mu önerirsiniz yoksa igo primo yu mu? birde güncelleme için link gönderebilir misiniz?

En düşük 512mb lik bir usb flash diske igo dosyalarini kopyala. Cyclone usb cikisina tak. Ister igo yu kullan ister cyclone un navisini.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Aracınız
igo için link lazım bazı siteler virüs veya eklenti koyuyor bilgisayara. bu arada cyclone un kendi navisini nasıl güncelleyeceğim? teşekkürler...;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri