Naviin 535 fc5 oem multimedia navigasyon

Aracınız
Arkadaşlar geçen hafta Naviin 535 Android navigasyon alarak montajını yaptım. forumu bilgilendireyim.

İthalatçının ürün sayfası şu.

http://www.5kgrup.com/urun_detay.asp?uid=117&basid=0

* 4.4 Android İşletim Sistemi (Quadcore)

* 9'' Dokunmatik Ekran

* 1024*600 Çözünülürlüklü Ekran

* Wi-fi Bağlantı Desteği

* Dahili Bluetooth Özelliği

* Dahili GPS Navigasyon Sistemi

* Radyo

* Cep Telefonu Üzerinden Görüntü Aktarım Desteği

* Usb / Sd Kart Girişi

* Dvr Kayıt Kamerası Desteği (Opsiyonel olarak sağlanabilir.)

Youtube daki incelemesi

montajı oldukça basit kesme biçme yok dirsek dayamanın kenarlarını çekip çıkartıyoruz. klima kontrol ile teybin kenar çıtalarını kanırtarak çıkarıyoruz. klima kontrol bölümünün kenarlarında iki vida var çıkarıyoruz.çekince geliyor. sonrada teybin alt vidaları görünüyor zaten.

IMG-20170401-WA0001_resized.jpg

20170401_175538_resized.jpg

android telefonda ne yapıyorsanız yapabilirsiniz. hızlı ve dokunmatiği güzel.

Araç garantisini eğer cihazdan dolayı bir sıkıntı olmazsa bozmaz diye düşünüyorum

Aracınız
hayırlı olsun aracınızla kazasız belasız güle güle kullanın... nerden ve ne kadar aldınız?

Aracınız
yukarıdaki videoyu çeken arakadaşa indiirimli 10 kadar göndermişler. ondan 1900 tl ye aldım. facebook zerinden iletişim kurabilirsiniz.

Aracınız
Diikatimi çeken ilk sorun;
Usb den müzik dinlerken açılan navigasyon ya da başka bir uygulamada müzik sesi kesilmiyor ama radyo dinlerken ses gidiyor.
bluetooth üzerinden eşleşen telefonla yapılan görüşmelerde giden ses çok kötü karşı taraf derinden ve az geliyor diyor.
bunlar için yazdım. cevap bekliyorum. belki güncelleme yapılabilir.

Aracınız
hemen açılıyor. zannediyorum tamamen kapanmıyor çünkü. ilk açılışta 1 dk kadar beklemişti. android yazısı geldi gitti. ondan sonra onu hiç görmedim.

Aracınız
Gizli fabrika ayarlarından mic gain ayarını 1 den 7 ye çıkardım. Orjinal teyp gibi kaliteli olmasa da bağırmadan anlaşabiliyorum artık.

Bir sorunum daha var. Telefonlar bluetooth ile hemen bağlanıyor ama odb2 cihazını görmesine rağmen eşleştirme yapamıyorum

SM-G925F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bir satıcıyla konuştum. Cihaz aracın mikrofonunu kullanıyor sıkıntı olmaz dedi. Bana pek inandırıcı gelmedi. Bu gizli özellikler cihazda mı var? Nasıl ayarladınız.

Geri