Civic FB7 Android multimedya

Aracınız
0630619042620fff3466ad422d636170.jpg
642a00cd552c005dbed296254c75f2b2.jpg
2df4fabe9d7ce7a8f442a7479226fae9.jpg
e09e731802ec35fdcd88b00cec97aff5.jpg
82eb8a2d631110b8716c72b5000e159f.jpg
55fd3217d8e37397968edbbcd58b8af7.jpg
94338fe06d778e7613920ab36862156a.jpg
be94370134aa0c606c284b379d6c33a6.jpg

Cihazı taktık Sistemin montajını da yaptık sonunda,
Stereo Amfi Kicker Kx850.4
2 takım Hertz Hsk165

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Süper olmuş ağız tadıyla kullanmak nasip olsun.Kullancı yorumlarını zamanla deneyim oldukça paylaşırsın bizlerle

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar dokunmatik olarak telefonlardan hiç bir farkı yok cidden cok kaliteli dokunmatiği aynı bir tablet gibi, akış menü geçişleri olarak cihaz hiç takılma yapmıyor ben çok memnunum simdilik herhangi bir sorun ile karşılaşmadım hiç. Alıcak arkadaşlara tavsiye ederim

anemon

0
Tşk hayırla kullanmak nasip olsun

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Arkadaşlar dokunmatik olarak telefonlardan hiç bir farkı yok cidden cok kaliteli dokunmatiği aynı bir tablet gibi, akış menü geçişleri olarak cihaz hiç takılma yapmıyor ben çok memnunum simdilik herhangi bir sorun ile karşılaşmadım hiç. Alıcak arkadaşlara tavsiye ederim

direksiyon tuş uyumu falan nasıl , fonksiyonlar tam çalışıyor mu , ekran ışığı (malum büyük olduğu için) sıkıntı yaratıyor mu?
hayırlı olsun bu arada :eek:k:

Sağolun iyi dileği olan herkese teşekkürler, [MENTION=3900]xanthus[/MENTION] direksiyon dan tam kontrol mevcut her tuş calısıyor oem cihaz, ekran ışığı ise normal Android telefonlar da ki gibi kısıp alabiliyorsunuz, gece cok rahatsız olursanızda tuş kilidi gibi ekran karartma mevcut cihaz aktif halde ekranı karartıyor.

Aracınız
Civic FB7 Android multimedya

Sağolun iyi dileği olan herkese teşekkürler, [MENTION=3900]xanthus[/MENTION] direksiyon dan tam kontrol mevcut her tuş calısıyor oem cihaz, ekran ışığı ise normal Android telefonlar da ki gibi kısıp alabiliyorsunuz, gece cok rahatsız olursanızda tuş kilidi gibi ekran karartma mevcut cihaz aktif halde ekranı karartıyor.

Öncelikle hayırlı olsun. Benim araçta da maalesef ki vurmatik necvox var ve yakın zamanda değiştircem. Bu cihazın markası nedir? Ankara da bulabilir miyim? Montajı diğer multimedia cihazları gibi mi? Birde telefon ekranını aktarabiliyor muyuz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşım garanti durumu nedir? navigasyon sistemi nedir bilgi verirmisiniz. Bir arkadaşım merak etti hoşuna gitti onunda FB7 si var.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herhangi bir marka belirtilmiyor üstünde zaten TR deki tüm ürünler necvox, navimex, avgo yurt dışından alıp kendi markalarını basıyorlar ürünlerin hepsi aynı farklı markalarda sürülüyor sadece piyasaya. Ben yurt dışından aldım TR de satış görmedim henüz hiç. Diğer cihazlar gibi montajı ekran aktarım özelliği mevcut doğrudur. Garanti durumluk bir olay olacağını sanmıyorum cihazın elektronik aksamında bir sıkıntı olursa aleti söküp orjinalle gidersiniz. Şuan cihazda we go uygulamasını kullanıyorum gayet güzel ve çevrimdışı calısan bir uygulama, Tr map indirdim hızlı rota hesaplıyor görsel olarak da kullanıcıyı tatmin ediyor.

Herhangi bir marka belirtilmiyor üstünde zaten TR deki tüm ürünler necvox, navimex, avgo yurt dışından alıp kendi markalarını basıyorlar ürünlerin hepsi aynı farklı markalarda sürülüyor sadece piyasaya. Ben yurt dışından aldım TR de satış görmedim henüz hiç. Diğer cihazlar gibi montajı ekran aktarım özelliği mevcut doğrudur. Garanti durumluk bir olay olacağını sanmıyorum cihazın elektronik aksamında bir sıkıntı olursa aleti söküp orjinalle gidersiniz. Şuan cihazda we go uygulamasını kullanıyorum gayet güzel ve çevrimdışı calısan bir uygulama, Tr map indirdim hızlı rota hesaplıyor görsel olarak da kullanıcıyı tatmin ediyor.

Bilgin için teşekkürler

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri