Vogtland 4 cm spor yay test

Aracınız
Arka ve ön eşit seviyede bende. Yaylar aracınıza tam uyumludur. Herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyleyse sıkıntı yok. Esit seviyorum ben arabanin basikligini.zaten taktiktan sonra kime sorsam 1 2 hafta icinde hafifce cokme yapar yerine oturur diyorlar yaylar.

Aracınız
kesinlikle taktir bende esit seviyorum on arka herseyinden cok memunum konfor on numara tam uyumlu ama takali 4 gun oldu arkalar onlere gore bi parmak fazla basti gibi geliyor bana daha onceki sayfadada foto attim zaten ama bir iki haftaya tam seklini alir diyorlar insallah daha guzel olcak��

Aracınız
Hocam iki taraf eşif olursa ön kalkık olmuyor mu araca 4-5 kişi binildiğinde.
Ben aracı düşüttürürken
Benzin deposu ve lpg ful geziyorum 85-90kilo onu hesaba katarak düşürdüm ki iki üç kişi arkaya binse kambur gibi durur araç.
Arkanın hiç olmassa 1-2 cm yukarda olmasında fayda var bence.
Hem o şekilde ok gibi duruyor.
Sadece işin bu boyutunuda hesaba katın diye söyledim yoksa zevkinize müdahale etmek gibi düşünmeyin.
(Yakıt+yolcu durumu)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
bende onler daha dusuk seviyorumda oyle olmadi artik bi hafta bekliyecez bakalim en azindan esit olursa oda yeter artik:)

Aracınız
memmunum sekme cok az orjinala cok yakin bir yay iyiki vogtlant almisim sadece arka one gore 1 parmak daha fala basti sadece o tam hosuma gitmedi konforu cok iyi en azindan o eski leylek halinden eser kalmadi :)

Aracınız
inşallah 3 kişi arkaya bindiğinde sürtme yaşamazsınız. Ben de alacağım yay (muayene haziran başı ) bakalım görüşleri okuyorum takip ediyorum devamlı :)

Aracınız
Bu yaydan bugün yarın sipariş verip bakımda servise taktırmayı planlıyorum yalnız merak ettiğim bir husus var. Yüksek hızlarda 160 ve üstü gibi sorun çıkarır mı bu yay ? yol tutuş vs konularda aracın orijinali bozmayı pek sevmiyorum ve çok da anlamıyorum ama aracımın leylek gibi görüntüsü de hoşuma gitmiyor.

Kullananlar yüksek hızlar ve virajlardaki performansından bahsedebilir mi ?

Bir de iki arkadaş yaylardan ses geldiğini söylemiş bu genel bir durum mu yoksa o iki arkadaşın yaylarında ya da yayların montajında bir hata vardı ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bu yaydan bugün yarın sipariş verip bakımda servise taktırmayı planlıyorum yalnız merak ettiğim bir husus var. Yüksek hızlarda 160 ve üstü gibi sorun çıkarır mı bu yay ? yol tutuş vs konularda aracın orijinali bozmayı pek sevmiyorum ve çok da anlamıyorum ama aracımın leylek gibi görüntüsü de hoşuma gitmiyor.

Kullananlar yüksek hızlar ve virajlardaki performansından bahsedebilir mi ?

Bir de iki arkadaş yaylardan ses geldiğini söylemiş bu genel bir durum mu yoksa o iki arkadaşın yaylarında ya da yayların montajında bir hata vardı ?

Problem olacağını düşünmüyorum, araç yere daya yakın olduğu için yol tutuşu daha da iyi olacaktır.

Geri