Beyaz ES7'ye Jant.

Aracınız
Arkadaşlar Civic ES7 me jant arıyorum ama malesef bir türlü hoşuma giden jantlatı türkiyedeki jant sanat yerlerde bulamadım yurtdışında bir sitede audi jantı gördüm resim ekliyorum. Buna benzer bir jant marka modeli bilen varsa bana link gönderebilirmi. Birebir aynı olması önemli değil

1.jpg

Aracınız
Bu jantla arabaya yazık edersiniz. Orjinal es jantı şu an altın pahası. Ki en güzel jantlardan birisi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Mutlaka satan vardır doblolardaki es7 jantina benzer janta bir bak derim

mobil

Aracınız
Orjinal ES jantından memnunum aslında ama biraz daha sportif bir görünüm kazandırmak istiyorum işin açıkçası jant modifiyesiz olmuyor. Orjinallerini bir kenara kalırım aracı satarken orjinalleriyle birlikte satarım.

Aracınız
Orjinal ES jantından memnunum aslında ama biraz daha sportif bir görünüm kazandırmak istiyorum işin açıkçası jant modifiyesiz olmuyor. Orjinallerini bir kenara kalırım aracı satarken orjinalleriyle birlikte satarım.

bu resimdeki jantı sakın takmayın aracınıza aracınızın rengi nedir bilmiyorum ama alacağınız jant araçla asla aynı renk olmasın

Benim şahsi tavsiyem mutlaka ofsetli bir jant bakın sizin aracınızı çok hoş gösterecektir ve yine bence özgün olmaya çalışın farklı olsun ;)

Eu8

0
Sportif bir görüntü ve orjinalite derseniz bizim kasaların enkei jantları var bende 1 set var ve görüyorum ki şu an malum sitede 1 set daha bu jantlardan var arayan kaçırmasın derim

İyi bir boyacıda beyaza boyatıp takarsanız veya Plastidip ile beyaz araçta çok özel duracaktır. (satanı tanımam ama jant nadir bir jant ES ciler kaçırmasın derim)

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-tr-tek-honda-civic-ep2-icin-4-bijon-typer-ep3-jant-284785839/detay

Reis

0
Aracınız
Benim fikrim vtec 2 ye en uygun gidicek 2 jant vardır biri orjinalleri diğeri ise Oz Ultraleggera modeli araç üzerinde canlı gördüğüm ve 17 jant düşünürsem takacağım tek model...

Aracınız
Hocam ikinci yorum yazışım :) orjinal jantları gerçekten çok güzel ve eşsiz. Yay takın araca orjinal jantların üstüne basın silah gibi durur.
Veya ufak bir hesapla ; Jant lastiğe vereceğiniz para 1500-1600 yay da 500-700 arası desek işçilikle 2200-2300 hafif daha zorlayın orjinal jantlarla AİR uygulayın ondan sonra karşısına geçip çay kahve..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
kafa karışıklığı hat safada :) bugün buldum türkiyede aynı jant modelinden farklı renk kombinasyonunda.
Buyrun yorum sizin bu arada 4x100 bijon aralığı yeterli mi spesifikasyonu 5,5x14 PCD 4x100 ! uyarmı sizce ennn.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_2595.jpg
    IMG_2595.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 6
Geri