Volgland 3,5 spor yay taktım

Aracınız
Arkadaşlar Spor yay taktım sadece öne ama gacur gucur ses geliyor ne yapabilirim bilgisi olan varmı daha önceki araçlarımda böyle bir sıkıntım olmamıştı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam söyledim ama orjinalinde lastik var dedi ama bindim baktım gıcırdıyordu birde 3.5 olmasına rağmen yol üzerinde en ufak bir yol yamasında tekerlekler motora saplanacak sanıyorum ne olacak bilmiyorum böyle olursa söktürücem

[MENTION=214]Sercan[/MENTION] [MENTION=509]cihan35[/MENTION]

vogtland ta vardi vardi benim ses söktüm 5 lik eibach taktim ses kesildi 5 ay smdi yine yapiyor amortisör kafa bilya rulmanlarından büyük ihtimal yaylara hortum dahi takmiştım geçmedi

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yayların aralıkları çok dar değilse hortum takılmıyor. Dar olan yaylarda hortum üzerinde geliyor başka bir sorun vardır sanırsam. Voglant eibachda bu tip sorunlar pek çıkmaz

Aracınız
Aynen bende hiç yaşamadım böyle bişey hafif çukurlara girince gacır gucur yapıyor böyle yollarda düz giderken birden yol yükselirya oralarda ise tekerlekler çamurluktan çıkacak sanıyorum acaba diyorum ön yayla arka yayımı karıştırdı tamirci ne bileyim aklıma başka bişey gelmiyor

Geri