Fb 7 torpido işiği

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=625]Btukeskin[/MENTION] bu uyguladığın şerit aralara kolayca giriyor mu? Hiç denk gelmedim. İnceleme fırsatım da olmadı. Sen görmüşsündür.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bu arada şu dokümanı buldum. Ama doğruluğunu test etmedim. İşine yarayan olursa dome light ucu bizim harita lambası.

https://yadi.sk/i/3Kt2opGJmHFtC

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION] Hocam günaydın. Sabah işe gelirken bakayım dedim ve dediğim gibiymiş. Benim araç 2012 aralık çıkışlı. Seninki sanırım makyajlı. makyajlılarda nasıl bilmiyorum ama. Onu da sen bizimle paylaş :) Makyajsızlarda direk çakmaklık aydınlatma konnektörüne uygun konnektör bağlayıp kesip biçmeden bu olay kolaylıkla olur :) Bir ara da ben yaparım bu el wire uygulamasını fırsat bulursam...

Aracınız
[MENTION=964]maksu[/MENTION] üstad ilgine çok teşekkür ediyorum evet araç makyajlı üstünde kapak varya bana ışık yok gibi geldi ama en kısa surede sokup bakicam arkasına

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
[MENTION=964]maksu[/MENTION] ben söküp baktım buraya yazdım sanıyordum yazmamışım ışık yok makyajlılarda üzerinde kapak olduğu için

ayrıcada dediğin gibi yaptım (-) ucu tavan lambasından (+) ucu sigortadan aldım yine hep yandı lambalar :D

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION] ben söküp baktım buraya yazdım sanıyordum yazmamışım ışık yok makyajlılarda üzerinde kapak olduğu için

ayrıcada dediğin gibi yaptım (-) ucu tavan lambasından (+) ucu sigortadan aldım yine hep yandı lambalar :D

tavan lambasının tetik ucundan alman lazım. direk eksiyi aldıysan devreyi düz tamamlamış olursun :)

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV

Adamlar makyajın adını hırsızlık olarak değiştirmiş resmen. Nasıl bir makyajmış bu.

Geri