İstanbul'dan selamlar

Aracınız
Herkese merhaba. yaklaşık bir aydır 2013 model Honda Civic elegance eco sahibiyiz. araç 27000de. ben Boğaziçi Üniversitesi, İngilizce öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. 22 yaşındayım. Keyifli forumlar dilerim. Birkaç fotoğraf da eklemiş olayım.

Aracınız
Hosgeldiniz iyi forumlar aracın jantlarından görünüş olarak memnunmusunuz

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3328]alikoseoglu[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Aracınız
Hoşbuldum :) görünüş olarak memnunum ama benim yaptırdığım bir şey değil. Aracı bu şekilde aldık. Fakat ince yanak vs oluşundan yol sesi aldığını düşünüp orjinal janta geçmeyi istiyorum.

Aracınız
Yapmayın hocam ya. Dünyanın parasını yol sesi duymak için mi verdik :( fd6 kasa bu kadar ses almıyordu sanki. Aslında honda alma kararı 1 gecede çıktı ve 1 hafta sonra arabayı almış bulunduk. Araştıramamıştım pek :(

Aracınız
[MENTION=1598]Ali[/MENTION]koseoğlu / aracı alırken orjinal jantlarını alsaydınız duruyor ise.
Bu arada foruma hoşgeldiniz, sende benim gibi öğrencisin :)
Allah yardımcımız olsun vize+final weeks

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
[MENTION=3328]alikoseoglu[/MENTION] Honda bu dostum kronik sorunu içine her turlu ses alıyor forum da konuları var araça yalıtım yapan arkadaşlar var düşünürsen müziği açarsın takılmassin

Aracınız
[MENTION=3328]alikoseoglu[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Hoşbulduk :)

[MENTION=1598]Ali[/MENTION]koseoğlu / aracı alırken orjinal jantlarını alsaydınız duruyor ise.
Bu arada foruma hoşgeldiniz, sende benim gibi öğrencisin :)
Allah yardımcımız olsun vize+final weeks

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet öğrenciyim ve bizim vize haftası değil dönemi oluyor. Yani bir kez başladığında hiç ara vermeden ödev-sunum-sınav diye gidiyor :( Orjinal jantları durmuyormuş eski sahibinde. Onu sordurdum. sigortaya da bu jantlar işlettirilmiş. O yüzden değişsem mi bilemedim.
[MENTION=3328]alikoseoglu[/MENTION] Honda bu dostum kronik sorunu içine her turlu ses alıyor forum da konuları var araça yalıtım yapan arkadaşlar var düşünürsen müziği açarsın takılmassin

Ben zaten hep müzikle kulllanırım ama yine de huzursuzum. 2013 model olunca biraz fazla şey beklemişim araçtan :)

Geri