Dolu hasarli olup olmadigini nasil anlayabiliriz

yau

0
Arkadasim tanidiklari vasitasi ile 20binde 2014 model makyajsiz premium eco brcli civic e talip olmus araba trafige 2014 aralik ayinda cikmis camurlugu degismis sadece 57.500 fiyat almis. Bende o dönem araclarinda dolu magduru araclarin oldugunu saniyorum dedim nasil ogrenebiliriz ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
merhaba,

dolu hasarlı araçları bayilerden alırken size belge imzalatıyorlar aracın hasar gördüğüne tamir edildiğene dair. ben aracımı alırken bu belgeyi imzalamamak ve satmak istediğimde sorun çıkarmaması adına dolu hasarsız araç aldım birazda pipirikliyim için rahat etmezdi sonuçta ne yapıldığını göremiyorsun. dolayısı ile aracın alındığı bayiyi ararsanız yardımcı olacaklardır diye düşünüyorum.

yau

0
Ben de şasi no ile bayiilere danisilabilir diye sonradan uyandim. Arkadas karar veremedi pek ama hayirlisi bakalim...

Aracınız
Şu kadarını söliyim dolu hasarsız araca 3 veya 5 bin fazla vermektense al ..geçen polis bi abime aldık 68 olan aracı 64 e ve experi tertemiz çıktı sadece bikaçyerinde ufak göçük düzeltmesi olduğunu söledi inanın zerre belli olmuyo ben bulsam alırım dolu hasarı çokta önemli değil kaldıki sizin aracınızda dolu mağduru olabilir ...

Geri