CİVİC FB7 10.000 BAKIMLARIMIZI BURADA PAYLAŞALIM

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Hava filtresi,yağ,Polen filtresi klasik bakım da ne gerekiyorsa iste birde nitrojenden bahsettiler havası inmiyor felan ondan yaptırdık bakalım ne kadar doğru :)

Nitrojen gazı uzun seyahatlerde yuvarlanmadan kaynaklı lastiğin ısınmasını engelliyor. Genleşme olayı normal havadan çok farklı. Ama lastiğin inmesini nasıl engelliyormuş merak ettim. Bu arada bakım yaptırdığınız yer aracınıza müşteri memmuniyeti kapsamında zaten rutuşluyorlar. İndirim yaptık gibi pazarlığın içine sokmuşlar. Bu servisler çok enteresan.

Son düzenleme:
Aracınız
Nitrojen gazı uzun seyahatlerde yuvarlanmadan kaynaklı lastiğin ısınmasını engelliyor. Genleşme olayı normal havadan çok farklı. Ama lastiğin inmesini nasıl engelliyormuş merak ettim. Bu arada bakım yaptırdığınız yer aracınıza müşteri memmuniyeti kapsamında zaten rutuşluyorlar. İndirim yaptık gibi pazarlığın içine sokmuşlar. Bu servisler çok enteresan.

Orda danışman bana nitrojen gazı 6 ay lastik havası inmiyor felan dedi :) Fakat sibopları felan değiştirmişler.Lastiklere sarı çizgi felan cekmisler hos durmuyor

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Siboplari içten degistirdilerse lastiği söküp gayet iyi. Ama sadece kapakları degistirdilerse yine ellerine sağlık diyeceğiz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bora da mı yaptırdın. Geçen kampanya var diyordun:)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
10000 bakımı için fiyat aldım izmir çamkıran 700 civarı dedi,izmir terakki 730 dedi,aydın yıldırım 700 dedi(aydın yıldırım eğer filtreler çok yıpranmamışsa değiştirmiyoruz ve ücrete yansıtmıyoruz dedi.sakarya sandıkçı 580 dedi.fiyatlar uçmuş özellikle izmir bayileri...Aracım su anda 7500 km de sadece sakarya sandıkçı gelmene gerek yok dedi :) ne yapacam bilemedim garanti kaybolmasın diye girecem yoksa daha 10 bin olmadı.aracı 20 haziran 2015 te aldım, garanti ölmesin diye ne zaman a kadar servise gitmem lazım?bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim...

Geri