fb7 klima kullanimi

Aracınız
Bu arada klimam normalde acikken -ki ben kapali olduğunu saniyordum- uzun yolda 15 kuruslari gördüm. ( kac lt oldugunu hesaplamadim. Lt fiyati 1.96) demek ki daha da asagiya inecek gibi görünüyor. Superr ?

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınızda fabrikasyon LPG mi var?

Aracınız
Sehir ici 24 kurusu gordum en az

Ben 2012 yeni aldım, araç 35000 de ve lpg takılı değil. Kararsız kaldım taktırsam mı taktırmasam mı diye. 2018 e kadar garantim var fakat lpg taktırırsam garanti iptal oluyormuş, serviste de taktırsam sonuç aynı. Bu yüzden sordum lpg yakıtını. Teşekkürler bilgi için.

Ben 2012 yeni aldım, araç 35000 de ve lpg takılı değil. Kararsız kaldım taktırsam mı taktırmasam mı diye. 2018 e kadar garantim var fakat lpg taktırırsam garanti iptal oluyormuş, serviste de taktırsam sonuç aynı. Bu yüzden sordum lpg yakıtını. Teşekkürler bilgi için.
Rica ederim. Keske eco almayi dusunseydiniz

Aracınız
Fabrikasyon LPG yok diyecem , tersini iddaa edecek olan arkadaşlar var :) Ben gene de yazayım :)

Siz bayiiden LPG li aracı aldıgınızda , en yakın yetkili servis BRC ye gidiyor araç - LPG takılıyor. ( 3 - 4 saatte takılıyor zaten araca) size fabrikasyonlu LPG diyorlar. Bu sene fabrikada takılacak diye gazeteler zaten haber olarak yayımladı bu durumu. Kavramı karıştırmayın derim.

Garanti konusunda bişi diyemem izledikleri politika ne denli mantıklı yorum yapamam da...

Geri