Araç Yıkama Bilgi-Soru-Cevap

[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] youtube da detailing tube isimli bir kanal. Cok ayrintili bir sekilde anlatiyor. Tavsiye ederim. Hatta forumda bi arkadas bu kanalda yayinlanan cift kova teknigiyle ilgili bir video paylasmisti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Evet onun çoğu videosunu izledim abone de oldum hatta.
Ama bizim forumunda maşallahı varmış :) dün baktığımda 150₺ gibi rakamlara mâl oluyor bez parlatıcı ve şampuan :) alırsam burda paylaşacam zaten

Hocam yakın zamanda diğer forumda microfacer sitesi üzerinden 2 adet kurulama besi aldım ikisinin fiyatı kargo dahil 30₺ civarı tuttu. Çok para harcamamak isteyenler için gayet uygun bir çözüm [MENTION=1440]gocebes7[/MENTION]

Aracınız
[MENTION=3445]zsinankarabulut[/MENTION] / kalite olarak nasıl peki. Çünkü diğer önerilen bezler 50-60₺ civarı ve baya şaşalı duruyor.
Burda baktım gri bir bez var 435gr lık 100₺den 60a düşmüş. Ona takılı kaldım. Çünkü baya uzun vade gidiyorsa 50-60₺ verilebilir bezlere. Sizin aldıklarınız nasıl peki? Aracı çizme durumu var mı su alma durumu nasıl

[MENTION=3445]zsinankarabulut[/MENTION] / kalite olarak nasıl peki. Çünkü diğer önerilen bezler 50-60₺ civarı ve baya şaşalı duruyor.
Burda baktım gri bir bez var 435gr lık 100₺den 60a düşmüş. Ona takılı kaldım. Çünkü baya uzun vade gidiyorsa 50-60₺ verilebilir bezlere. Sizin aldıklarınız nasıl peki? Aracı çizme durumu var mı su alma durumu nasıl

Hocam ben bir 12₺ olan birde 10₺ olanından aldım ekimde hali hazırda uber blue çar orjinal tabi onun kadar başarılı değil ancak uzun vadede iş görecektir. Geçende .Mavi olanı denedim gayet güzel bir Seda'n arabayı bir tanesi ile kuruladım. Bir sıkıntı yok bez için İnkalar para vermeden önce bunları bir deneyin derim. O bahsettiğiniz bez henüz stoklarda yoktu sanırım. 1-2 aya geleceğini söylemişti firma benim de merak ettiğim bir bez kendisi.

Aracınız
Başlangıç olarak bu şekilde başlayabilirim o halde. Şampuan olarak sonax turuncu alacam sanırım.
Bittiğinde artık meguiars ürünlerine geçiş yapabilirim daha kaliteli bezler. Hem az çok fikşr sahibi olmuş olurum kalite farkı olarak

Aracınız
aracı şampunlarken şu eldivenden hediye gelmişti -bir tane de ben aldım- çok iyi oluyor. çizme yok ince detaylara yorulmadan köpük ulaşıyor. yalnız parça birleşim yerlerine sıkışabiliyor bazen, ona dikkat ediyorum. **eldi**

şu şampuanda elime geçmişti bir yerden yarım şişe, çok verimliydi. **şampu**

şunu da kardeşim kendi aracına kullanıyor, ayakkabı süngeri ile yediriyor 15 gün civarı etkili. arada bir aşırıyorum :) **tekerl**

bir iki aya toparlarım ben de kovalarım uyumsuz, set gibi bir şey almayı düşünüyorum.

Aracınız
[MENTION=2773]sekolan[/MENTION] bu eldivenlerden aliexp ten sipariş geçtim bugün yarın gelir elime ama tabii kalite olarak fazla birşey olacagını sanmıyorum. 2-3 lira birşeydi sanırım.
birde benımde kovam yok baba ded usulu kova geldi aklıma bugun :D ince demir kulplular olur ya onlar :D
ayrıca apartman aşağısında yıkamak için hortuma nasıl bir aparat takabilirz onuda araştıracam.
sürekli evi arayıp aç kapat demek yerıne tabanca gibi hortum basına musluk gibi birşey de araştıracam.
bu arada bu amazon sitesi nasıl biryer? alışveriş yapsak nasıl oluyor geliyor mu ucuz mu ?

Trust

0
Aracınız
Bende şampuan diye geçenlerde saç kremi almışım. Köpurmuyor vefasız.

Geri