Lpg depo kaç litre alır?

Aracınız
44 LT. Depomuz var. 40 litre alması lazım mantıken. Dün ben tamamen boş depo ile 32 aldırdım. Daha da zorlatmadım. Şamandra hasar alıyor yoksa vurdurunca.

Sizde kaç litre alıyor?

Dün hatta 34 lt. Alıyor Max. Diye gittim servise. Adamın dediği altına destek metali koymamışlar. Kim takmış bunu böyle dedi. Dedim 3 aydır burada isen sen takmışsındır diye. Şaşırdı eleman. Neyse taktı altına. Biraz kalktı Lpg deposu. Dedi şimdi terazili oldu. Şimdi alır. Bi gittim 32 lt aldı. Daha da bozmuş yani terbiyesiz.

Şamandradan ayarlanmaz falan filan cart curt etti.

Napabilirim?

Aracınız
Benim araç 41 litre lpg alıyor servise gösterdim biraz yüksek değilmi dedim evet yüksek görünüyor bir kaç kez daha deneyin yine bu kadar alırsa gelin şamandırayı değiştirelim dediler yer antalya

Aracınız
44 litre lpg tankları arkadaşlar 38 litre civarında alması normal olanıdır 27 litre çok ama çok az güvenlik falan hikaye gazda olabilecek en kotu şey yoğunlaşma olur ki o tanklarda ona dayanıklı yapılıyor ısrarcı olun

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Servise sormuştum 27 lt alıyo benim arac normal guvenlik acısından bu sekilde olması gerek gibi klasik seyler söylediler..brc ye gitmedim yalnız biraz da korkuyorum açıkcası servisler guvenlik diyince pek arastırmadım..

kaç tane foruma baktıysam bi çok kişi 35 lt üstü kullanıyor bir sorun olmuyor. zaten güvenlik sınırı %10-20 arası ise ve tanklar 44 lt ise zaten 35-38 arası olması gerekiyor. benimki 30 lt de doluyor genelde. 5 lt baya farkettirir.

samsunda 5 lokasyon var brc için, birine gidip yaptırmayı düşünüyorum http://brcnerede.com/?option=55

bu arada işçilik alıyolar mı yoksa garantili diye ücretsiz mi acaba?

Aracınız
Benim araç simit tüp ve 34-37 arası alıyor.
29-30 ltre aldıgı zamanlarda lpgyi aradım şamandrası kaymıstır dedi gittim şamandra parantez şeklinde ")" o sağa sola dönünce az veya çok alıyor. Onu ayarladılar oldu bitti. 27ltre çok düşük yani ya bilmiyorlardır ya da uğraşmak istemiyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
27 litre güvenlik hikaye .
Servis geldiği gibi brc alıp montaj yapıyor kim sallar şamandirayi o kadar iş yoğunluğundan. Zaten araba meraklısı foruma takılan görüp biliyor bu işleri normal Manuel vatandaş in zaten haberi yok.

Akuscu

0
Aracınız
kaç tane foruma baktıysam bi çok kişi 35 lt üstü kullanıyor bir sorun olmuyor. zaten güvenlik sınırı %10-20 arası ise ve tanklar 44 lt ise zaten 35-38 arası olması gerekiyor. benimki 30 lt de doluyor genelde. 5 lt baya farkettirir.

samsunda 5 lokasyon var brc için, birine gidip yaptırmayı düşünüyorum http://brcnerede.com/?option=55

bu arada işçilik alıyolar mı yoksa garantili diye ücretsiz mi acaba?

Ben Ankara BRC ile görüştüm Ellerinde garantiden takılan LPG sistemlerinin kaydı mevcutmuş buradan kontrol edip hizmeti ücretsiz veriyorlar.LPg yi servis tamışsa herhanci bir ücret talep etmiyorlar.

Geri