Kaza

Ciga

0
Aracınız
Merhabalar

Esim ara sokakta giderken bir araba sag arka kapiya carpiyor ve kaciyor.Ben olay yerine yarim saat icinde gittim vatandaslar sağ olsun carpan aracin plakasini almislar bende polisi arayarak tutanak tutturdum ayrica karakolda sikayetci oldum.Kayitlara gore adamin sigortasi yok adam bu hasari cebinden de karsilamazsa ben bunu kaskomu bozdurmadan yaptiramazmiyim ayrica aracimi arac kredisiyle aldigim icin rehinli bu durumda beni cok ugrastiracak sanirim.uploadfromtaptalk1460271016783.jpg
Araci pazartesi direk servise goturecegim kapinin degismesimi yoksa tamirimi daha mantikli olur fikirlerinize ihtiyacim var teşekkürler.Kazasiz sürüsler...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Şu trafikte dünya kadar saygısız insan dolaşıyor.Altındaki 20 liralık arabayla sağa sola bela oluyorlar yaa ayar olmamak elde değil..

Aracınız
[MENTION=2709]webtiger[/MENTION] az evvel birisini yola gördüm bir tanıdık selam verdim beni karakola bırakabilir misin dedi. Aldım arabaya hayırdır dedim kaza yaptım dedi.
Neyse sonuca gelecek olursak arkadasın doğanı varmıs ve yolda 7-8 aracı pert etmiş.
Bmw audi vs marka aracları.
. Fazla samimiyetim yok allahın selamını vereyim dedim buna denk geldim.
Dikkatsızlık, bilinçsizlik, belli baslı alkol madde kullanımı nelere mâl oluyor.
Allah kimsenin basına vermesin.
Kazadan beladan kem gözlerden nazardan korusun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
ALLAH beni böyle insanlarla karşılaştırmasın çok çabuk parlayan ve tepki veren biriyim. Trafikte bile yaklaşık bir ay kadar önce beni sıkıştıran ticari taksiyi kaldırıma çıkartıp zarar görmesine sebep olmuştum. Üzüldüm ama bu konularda tavizim yok maalesef. Bir makas 2. saygısızlık. Başım ciddi anlamda belaya girecek şu huyum yüzünden çarpıp kaçmak nedir ya ? Buna benzer bir olay olmuştu inanın silah çekmiştim mahalleyi ayağı kaldırdım ön ek lipi kırdılar diye.. Para kolay kazanılmıyor ateş düştüğü yeri yakıyor, keşke sizin gibi sakin olabilsem ama bu konuda terapi almam gerekiyor benim muhakkak sinirlerime hakim olamıyorum ailem şu sözü diyor her seferinde keskin sirke küpüne zarar diye haklılar.

dnzkrt

0
geçmiş olsun hocam siz gerekeni yapmışsınız bu durumda önemli olan elinizde plakası var polis tutanağı var. Kaskonuz karşılar karşı taraftan almaya çalışır parayı. Sonuçta sizin suçunuz yok adam park halindeki araca çarpmış kaçmış

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri