Aracınız
Hocam, şaşmaz sanayide Memduh usta var, prins ve atiker markalarini kullaniyor, biraz pahali ama işinin hakkini veriyor, taktirmak zorunda degilsiniz bir görüşün.

FB7 2012 Elegance Otomatik

Arkadaşlar şuan ankara mocan otogazda lpg montajına başlandı. Fiyat 2200 lira. Kredi kardına tsksit olayı mevcut.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Çok araştırdım. Araba konusunda da biraz pimpirikli bi adamım. Şuana kadar içime sinmeyen bişey yok. İnş taktırdıktan sonrada sorun yaşamam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Foruma yeni üye oldum. bugün itibariyle FB7 kasa civic aracımıza lpg taktırmaya karar verdik. buradaki görüşler halen geçerli mi? biraz araştırdım, benim gönlüm brc markasından yana. Ankarada nereyi önerirsiniz. Ankarada en iyi lpg ustası, ankarada en iyi brc servisi kimdir?

Yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi düşünüyor, saygılar ve sevgiler sunuyorum.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Foruma yeni üye oldum. bugün itibariyle FB7 kasa civic aracımıza lpg taktırmaya karar verdik. buradaki görüşler halen geçerli mi? biraz araştırdım, benim gönlüm brc markasından yana. Ankarada nereyi önerirsiniz. Ankarada en iyi lpg ustası, ankarada en iyi brc servisi kimdir?

Yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi düşünüyor, saygılar ve sevgiler sunuyorum.
Ben hala Mocan diyorum.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

esaret

0
Öz üstün otogazdan atiker gold takılmış fd6 aracım var. Ufak bi dükkan belki ama Bence samimi ve güzel bir hizmet veriyor ve kaliteye önem veren bir usta.

manuel fd6 2008 lpg modifiye
gazi makina mühendisliği
angara garage

Aracınız
Yardımlarınız için teşekkürler,

Özüstüne gittim, görüşmek istedim, yüzüme bakan bile olmadı .duv. içerde eski - püskü bir arabayla uğraşıyorlardı. Sorduğum sorulara hiç cevap alamadım desem yeridir.

her gün fırsat buldukca başka firmalara gideceğim.

Yine de yardımınız için teşekkürler

kayhanbozkus

0
Yönetici
Yardımlarınız için teşekkürler,

Özüstüne gittim, görüşmek istedim, yüzüme bakan bile olmadı .duv. içerde eski - püskü bir arabayla uğraşıyorlardı. Sorduğum sorulara hiç cevap alamadım desem yeridir.

her gün fırsat buldukca başka firmalara gideceğim.

Yine de yardımınız için teşekkürler
Mocan'a ugrayin. Gidenlerin memnun kaldigina defalarca şahit oldum. Fb7 aracimda fabrikasyon BRC vardi. Montajini Efe bayisinin anlasmali oldugu Memduh Usta yapmis. Ben sahsem montajindan memnun degildim. Lpg gosterge paneli oynuyordu ses yapiyordu. Mocan'in isciliginden hep ovguler duydum bizzat cok yakinimda olan insanlardan.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Geri