Araç Yıkama Bilgi-Soru-Cevap

Aracınız
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION]
amazon sitesi ultra güvenilir, özellikle "sold by amazon" ibaresi varsa. müşteri ilişkileri çok iyi. şöyle ki; sipariş verdiğim ürün 20 gün kadar geçmesine rağmen elime ulaşmadı, operatörle konuştum ve bana aynı ürünü çok hızlı kargoyla gönderdiler 3-4 gün içinde, haftasına da ilk verdiğim sipariş geldi. kendilerine söyledim iki ürün geldi bunu nasıl geri göndereyim diye, adamlar bizden bir hediye olsun dediler. hiçbir yerde bulamadığım ürünleri bulabiliyorum. tek sıkıntısı kargo ücreti, aynı satıcıdan alırsanız tek kargo oluyor yoksa meblağ artıyor.

Aracınız
ayrıca tabanca
tabanca2 -bu çok basınçlı-
kova olarak şu ürünlere bakacağım. fiyatları daha makul olanlar var, sadece resimler için koydum. katlanabilir kova çok kullanışlı, bir iki ay içinde alacağım, önceliğim cam filmi ve araç kamerası :)

Aracınız
58b334b48f4210ccdd92880f72aa72ef.jpg

Alieksp ten gelen yıkama eldiveni.
Sonax şampuan 17₺ + 5₺ kargo ücreti 22₺ ye gelmiş oldu.
Aracı iki güne bir yıkadıgım için deneme maksatlı bu ürünü aldım 22₺ jant temizleyicide var içinde.
Başlangıç olarak bu şekilde yıkamaya basladım bakalım.
Geçen petrolde çift kova ile yıkadım mecbur kompressorle yıkadım ama uzaktan aracı ıslatacak bir şekilde yakın mesafeden tutmadım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Çift kova baya yorucuymuş ama arac gerçekten farketti temizlik konusunda.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] Hayırlı olsun bez işini ne yaptın?

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] bezler 50-60 lira civarıydı öğrenci oldugum için çıkısamadım ama gelecek ay alacam inşallah.

Aracınız
Hocam hayırlı uğurlu olsun. Araç yıkamak için 2 gün kısa değil mi gerçi bende 3 günde bir yıkıyorum ? ayda bir pasta yapıyorum arabaya.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=2741]kaptan38[/MENTION] perşembe günü yıkamıştım. Birde bugün yıkadım işte.
Haftayada çarşamba cuma pazar yıkarım :) hem keyif alıyorum hemde "ulan bu adamın arabası her zaman temiz ya" lafını duymak hosuma gidiyor :)

Aracınız
Hocam hayırlı uğurlu olsun. Araç yıkamak için 2 gün kısa değil mi gerçi bende 3 günde bir yıkıyorum ayda bir pasta yapıyorum arabaya.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ayda bir pasta şahsi görüşümdür ama arabanın boyasına yarardan çok zarar vermezmi? Cila olsa neyse :driver:

Geri